Diváci se mohou těšit na další 11. řadu Sběratelů kostí! Bude plná novinek

Radostnou novinu si před pár dny mohli přečíst fanoušci seriálu Sběratelé kostí. Jejich oblíbení hrdinové totiž televizní obrazovky jen tak neopustí. Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love.
Sběratelé kostí: sezóna 10
Sběratelé kostí: sezóna 10
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Prodlouženo!

Už pojedenácté na televizní stanici Fox totiž odstartuje nová řada populárního seriálu. V závěru desáté končila smlouva ústředním seriálovým hvězdám Davidu Boreanazovi a Emily Deschanel, ovšem producenti z 20th Century Fox TV s hvězdami uzavřeli nové. Sympatický agent FBI a superinteligentní antropoložka jsou prostě stále v kurzu!

Rozrostou se

Jedna ze známých věcí přitom je, že v případě další řady do populárního seriálu přibude minimálně jeden nový hrdina nebo hrdinka – další dítě Kůstky a Seeleyho. Emily Deschanel je totiž podruhé těhotná a tvůrci seriálu toho, stejně jako na přelomu šesté a sedmé série, hodlají pořádně využít. To, zda malá Christine „dostane“ bratříčka nebo sestřičku je však zatím zahaleno tajemstvím.

Sběratelé kostí - Booth a Kůstka
Sběratelé kostí - Booth a Kůstka

Dvojí radost v rodině

To, že Emily Deschanel čeká druhého potomka, vyšlo najevo loni počátkem prosince – tehdy to osmatřicetiletá herečka a matka tříletého synka Henryho oficiálně potvrdila. Perličkou přitom je, že jen o pár týdnů později, v lednu letošního roku, oznámila těhotenství i její mladší sestra a též úspěšná herečka Zooey. Ségry tedy zřejmě budou vozit kočárky pěkně spolu.

Na Prima love můžete zatím sledovat příběhy Kůstky a Boothe z premiérové deváté řady v úterý od 20.15. O vysílání dalších dvou řad na Prima love vás budeme informovat!

-nov

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama