Dejte vědět o své lásce

V obchodním a společenském centru Arkády Pankrác vyrostla 70 metrů dlouhá stěna lásky pro vzkazy všech zamilovaných. Návštěvníci na ni mohou napsat či nakreslit vzkaz blízkému člověku a zapojit se do soutěže o příjemné ceny.
Prima love: Dejte vědět o své lásce  - Obrázek 1
Prima love: Dejte vědět o své lásce - Obrázek 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Inspiraci lze najít třeba i v malbách mladých umělců, které jsou na stěně lásky vystaveny.

 

V úterý 14. února od 11.00 do 18.00 se mohou návštěvníci centra těšit na zajímavý program plný soutěží, moderovaný Vojtou Eflerem z radia City. Nejoriginálnější valentýnský vzkaz vyhlásí profesionální malíř Štěpán Mareš, známý jako autor Zeleného Raula. Dále budou udělovány dvě hlavní ceny mladým umělcům, kteří akci podpořili svými kresbami na téma láska. Zamilovaní si mohou nechat namalovat portrét nejrychlejším karikaturistou na světě Lubomírem Vaňkem. Dámy zdarma nalíčí profesionální vizážistky z parfumerie Sephora.

 

Co mohou návštěvníci vyhrát za nejoriginálnější valentýnský vzkaz:

1x Víkendový pobyt s návštěvou moravského vinného sklípku pro 4 osoby

2x Romantická večeře pro 2 osoby

15x Vstupenka pro dvě osoby do Divadla Na Fidlovačce

1x Dárkový poukaz do Fitness World Class

150x Kresba od rychlokreslíře Lubomíra Vaňka

100x Drobné ceny od společnosti Rigips (trička, plyšový nosorožec, prezentační DVD)

250x Singl „Láska“ od Petra Bendeho

200x Dárky od parfumerie Sephora

 

14. února jsou pro příchozí navíc připraveny tyto ceny:

1x Hlavní cena pro veřejnost - víkendový pobyt s návštěvou moravského vinného sklípku pro 4 osoby - za „nejoriginálnější“ vzkaz nebo malbu vyhodnocenou Štěpánem Marešem

2x Hlavní cena pro mladé umělce, studenty - Pamětní list a romantická večeře pro 2 osoby - za „Vítězný obraz ze Stěny lásky“ vyhodnocený Štěpánem Marešem a návštěvníky Arkád Pankrác (u „Stěny lásky“ budou hostesky od 9. do 14. února zapisovat hlasy návštěvníků s identifikací jména, tel. čísla a e-mailu)

 

Pomozte zapsat Arkády do České knihy rekordů a vyhrajte jednu z dalších krásných cen! Stačí zajít na facebook obchodního centra Arkády, "kliknout“ na aplikaci s názvem "Nejdelší valentýnský vzkaz" a napsat valentýnské přání. 14. února pak najdete celý vytištěný vzkaz na Stěně lásky v Arkádách, kam se určitě přijďte podívat. Zde také proběhne zápis do České knihy rekordů.

 

Svátek Valentýn se slaví po celém světě a každým rokem získává větší oblibu i v České republice. Svatý Valentýn není určen pouze pro milenecké páry, ale je svátkem také rodinným. Lidé nakupují pro své blízké šperky, bižuterii, oděvy, kosmetiku, květiny, knihy, či vyráží do restaurací a vychutnávají si společné volné chvíle nad šálkem kávy nebo při romantické večeři.

 

V období svátku zamilovaných se obchodní centrum stává inspirací k výběru nejkrásnějšího dárku a strávení společného času při příjemné akci.

 

Více informací na www.arkady-pankrac.cz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama