Co za 44 let stihl americký Sherlock Holmes? Třeba být prvním manželem Angeliny Jolie!

Anglický představitel amerického Sherlocka Holmese, Johnny Lee Miller, jehož můžete sledovat pravidelně každou středu v premiérové sérii Sherlock Holmes: Jak prosté, nedávno slavil narozeniny. A za svůj život toho stihl opravdu dost...
Síť - ve snímku se potkali budoucí manželé

Johnyho Lee Milerra před čtyřicítkou oslovila americká televize, aby zpodobnil klasickou anglickou postavu poněkud americkým způsobem. A tak je americký Sherlock Holmese tak trochu utečencem z Británie žijícím v New Yorku a jeho parťák už není muž dr. Watson, ale dr. Watsonová v podání americké herečky Lucy Liu.

Představitel Sherlocka Holmese toho však za svých 44 let živoita stihl o dost více. O tom, že Johnny Lee Miller slavil narozeniny v práci, jsme vás informovali zde

A co všechno stihl za 44 let? Začínáme od začátku.

1) V roce 1995 si vzal nejkrásnější ženu na světě

V roce 1994 se Johnny Lee Miller potkal během natáčení filmu Síť s tehdy neznámou herečkou Angelinou Jolie. Ta se v 21. století, tedy o pár let později, stala oficiálně nejkrásnější ženou světa a jednou z nejúspěšnějších hereček vůbec. Manželství jim vydrželo čtyři roky a prý jsou stále přátelé.

Síť - Angelina Jolie a Johnny Lee Miller Foto: Síť - Angelina Jolie a Johnny Lee MillerFoto: All

2) Zahrál si v kultovním snímku 90. let

Johnny Lee Millera zná celý svět pro jednu hlavní roli, když si v roce 1996 zahrál peroxidového Magora v Trainspottingu. Anglický filmový kult o životech feťáků na předměstí Edinburghu se tehdy proslavil na celém světě, což se v rámci britské filmografie nestává tak často. 

3) V roce 2006 potkal svou manželku a zplodil syna

V roce 2006 totiž začal randit s modelkou a herečkou Michele Hicks a o dva roky později se v Malibu vzali. V době svatby s Jonnym už byl na cestě jejich syn Buster Timothy Miller, který se narodil v prosinci 2008.

4) Běhá maratony

Před sedmi lety uběhl svůj první maraton v Londýně, a to hned pod tři hodiny, což je obrovský úspěch. Johnny však miluje všechny možné sporty, nejen běh. Více informací o jeho osobním životě se můžete dozvědět tady.

Sherlock Holmes: Jak prosté - Johnny Lee Miller medaile
Sherlock Holmes: Jak prosté - Johnny Lee Miller medaile
Instagram.com

5) Přivezl medali

Johnny Lee Miller se nedávno pochlubil na svých sociálních sítích i tím, že je to nadšenec do bojového sportu jiu jitsu. Z jedné soutěže si dokonce přivezl i medaili, ale kov blíže nespecifikoval.

6) Po dvaceti letech slavné setkání

Fanoušci Trainspottingu se mohou těšit na únor 2017. Johnny Lee Miller natočil s Ewanem McGregorem a režisérem Dannym Boylem další pokračování po 20 letech úspěšného filmového kultu.  

Sledujte Sherlocka Holmese každou středu na Primě LOVE ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama