Co o hvězdě teenage komedií nevíte? Touží po hudební kariéře!

Jennifer Love Hewitt je hvězdou seriálu Primy love Posel ztracených duší. Kráska se však proslavila teenage komediemi na začátku nového tisíciletí. Zatímco ve filmovém oboru se jí daří, hudební průmysl ji tak trochu míjí... Seznamte se s její hudbou!
Jennifer Love Hewitt se proslavila hororem Tajemství loňského léta
Jennifer Love Hewitt se proslavila hororem Tajemství loňského léta
instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Obdařená bruneta Jennifer Love Hewitt se narodila před více než třiceti lety v Texasu. Stejně jako její kolegové zahájila svou kariéru v showbyznysu poměrně brzo. Začínala jako malá v reklamách, aby se mohla později vypracovat v krásku, která na střední škole patří do elitního uskupení roztleskávaček, a když pohodí svými dlouhým vlasy, spolužáci mají jasnou inspiraci, jak strávit odpoledne.

Jeden z jejích prvních opravdových filmových trháků bylo Tajemství loňského léta, kde společně s Ryanem Phillipem a Sarah Michelle Gellar utíkala před svým osudem. V roce 2001 jí byla nabídnuta role Paige Matthews v seriálu Čarodějky, ale odmítla ji, a tak ji získala Rose McGowan. Od roku 2005 účinkuje v seriálu Posel ztracených duší.

Jenifer Love Hewitt

Kdo je Jennifer Love Hewitt ze seriálu Posel ztracených duší?

Asi není úplně možné, abyste si jí nevšimli. I když nejste filmový fanoušci, mohli jste její krásnou tvář vidět  na hudebních stanicích. Jennifer byla hvězdou klipu španělského krasavce Enrique Iglesiase ve videoklipu Hero. Láska mezi dvěma lidmi, kteří utíkají před zákonem, končí tragicky. Ale tenhle singl je mezi romatickými songy fenomén.

Enrique Iglesias - Hero

Jennifer nebyla múza jen pro Enriqua, ale dříve i pro boybandy LFO a Smash Mouth.

Sama však nechce být jen tou, která se v klipech objevuje. Během dlouholeté kariéry vydala už šest alb, které její filmové trháky ale nikdy netrumfly. Pojďte se podívat na to, jakou hudbu Jennifer Love Hewitt miluje a tvoří:

Jennifer Love Hewitt - Can I Go Now

Videoklip natočila v roce 2003.

Jennifer Love Hewitt - BareNaked

O rok dříve natočila toto video, které mělo mezi jejími fanoušky velký úspěch.

Na Prima love ji můžete vidět tuto neděli ve 20.15 v romantické komedii Láska na druhý pokus

Láska na druhý pokus
Láska na druhý pokus

 

Jennifer Love Hewitt má problémy s výhrůžkami na sociální síti

Vyděšená Jennifer Love Hewitt: Končím s Twitterem!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama