Co je to za krasavici? Seriálový Barney jako rocková zpěvačka!

Momentkou z divadla nedávno pobavil Neil Patrick Harris. Čím své fanoušky rozesmál? A co naopak některé pěkně naštvalo? Seriál Jak jsem poznal vaši matku můžete denně vídat na Prima love odpoledne a večer!
Jak jsem poznal vaši matku - Barney

Děvče jako lusk

Neil pustil ven fotku z šatny, kde se připravoval na muzikálové představení Hedwig and the Angry Inch – příběh fiktivní východoněmecké genderqueer zpěvačky Hedwig. A Neil, který zazářil v hlavní roli, se blejsknul právě během příprav na vystoupení. Jak se vám líbí?

Mimochodem právě za tuto roli vyhrál Neil Patrick Harris cenu Tony!

Fotka s Clintonem

V klasickém gala ohozu se pak herec i jeho manžel David Burtka ukázali na jiném snímku – s bývalým prezidentem Billem Clintonem a aktuální prezidentskou kandidátkou Hillary Clintonovou. Nicméně právě tato fotka se na Neilově Instagramu zřejmě zapíše mezi ty pěkně kontroverzní… Neb vzbudila protichůdné reakce a některé jeho příznivce pořádně naštvala.

Jak jsem poznal vaši matku - Barney a Clinton
Jak jsem poznal vaši matku - Barney a Clinton
archiv Prima

Holt politika

Tajné natáčení

To fotky s dětmi jsou mnohem vděčnější záležitost. A Neil to ví! Na Instagramu postoval fotky svých dětí v hodně luxusním prostředí. Jak nenápadně naznačil, momentálně natáčí tajný projekt a "filmový ateliér" se nacházel v hodně příjemném prostředí hotelu Plaza. Co seriálový Barney momentálně natáčí, na to si však budeme muset počkat.

Jak jsem poznal vaši matku - děti Barneyho
Jak jsem poznal vaši matku - děti Barneyho
archiv Prima

Seriál Jak jsem poznal vaši matku můžete denně vídat na Prima love ve odpoledne 13.55 a 14.15 nebo na večer v 18.45 a 19.15.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama