Co herečky z Rizzoli & Isles musely podstoupit kvůli roli? Pitky s policisty, ale i odborné zkoušky

Herci nabírají a zase shazují kila jako na běžícím páse. Stojí za tím jejich filmové role. Jak se však připravovaly herečky, které hrají detektivku a soudní lékařku? Je to náročnější, než by se dalo čekat....
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na Prima love můžete dnes sledovat už druhou epizodu seriálu o dvou neslučitelných ženských charakterech, mezi kterými to ovšem perfektně jiskří. Rizzoli a její kamarádka Isles ovšem budou mít dnes co dočinění s ozvěnami minulosti. Už dnes na Prima love ve 20.05.

Zavinila Rizzoli smrt informátorky?

Na protidrogové oddělení přichází nový šéf. Rizzoliová ho dobře zná. Nyní je čeká případ vraždy mladé studentky žurnalistiky, která na vlastní pěst sháněla materiály o drogových dealerech. Rizzoli s novým šéfem oddělení před osmi lety pracovala a rozešli se ve zlém. Kdysi spolu působili v protidrogovém a nechtěně zavinili smrt mladé informátorky, kterou Martinez poslal mezi drogové dealery a ti ji odhalili. Maura má zase jiné starosti. Nevlastní sestra Caitlin jí oznámí, že za doktorkou Hope Martinovou, jejich matkou, přišli v noci divní muži. Brzy se ukáže, že jde o agenty FBI, kteří sledují také Caitlin a Mauru. Rizzoli je přesvědčená, že je to v souvislosti s Mauřiným otcem, gangsterem Paddym.

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III. - 13. epizoda
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III. - 13. epizoda

Příprava na roli? To je zaplutí do bostonské policejní jednotky, ale i odborné zkoušky

Přípravu na roli bere většina amerických herců smrtelně vážně. Hvězdy Spartaka podstoupily půlroční trénink, který trval osm hodin každý den. Jak se však připravují herečky na roli detektivky a ještě o něco odborně obtížnější roli soudní lékařky?

Jelikož se celý seriál odehrává v Bostonu, rozhodla se Angie Harman, která hraje Rizzoli, Boston navštívit. Ten sice nemá žádný extrémně rozpoznatelný přízvuk jako jižní státy Ameriky, ale právě přízvuk patřil mezi jedny z věcí, jež ji zajímaly: "Jedna z věcí, které jsem se naučila, byl právě fakt, že s naší generací přichází i méně výrazný akcent. Správný přízvuk nasazujete pouze tehdy, když jste opilí nebo rozrušení."

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I - Obrázek 14
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I - Obrázek 14

Daleko náročnější však bylo zapadnout do bostonské policejní party, kam se Angie vydala. S policejní jednotkou strávila celý den a dle svých slov byla nadšená. Bostonskou jednotku s hollywoodskou herečkou prý spojoval stejný černý humor a alkohol. :-)

Alexandra Alexander hraje soudní lékařku. Příprava na roli musela být daleko náročnější. Jak Sasha prozradila, během natáčení je jí stále při ruce vystudovaný soudní lékař, který jí radí. Sasha však má zkušenosti i z jiných seriálů, kde musela složit odborné zkoušky: "Spoustu jsem se toho naučila, když jsem hrála v seriálu Námořní vyšetřovací služba. Musela jsem si projít několika zkouškami, takže tyto povinnosti pro mě nejsou ničím nepříjemným," prozradila seriálová hvězda.

Rizzoli & Isles uvidíte na Prima love už dnes ve 20.05!

Končí druhá řada Rizzoli&Isles: Vraždy na pitevně

Jedna z těchto seriálových krásek byla profesionální modelkou. Víte, která?

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně

Fanoušci z Rizzoli a Isles dělají milenecký pár!

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně

Jak dobře znáte seriál Rizzoli & Isles? Udělejte si kvíz!

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama