Co dělaly na Halloween hvězdy z Jak jsem poznal vaši matku?

Dýně, kam se podíváš, a uctívání Všech svatých. O tom už je svátek Halloween jen napůl. Většina lidí se totiž těší na halloweenské párty a převleky. Být v kůži někoho jiného si užívají i seriálové hvězdy. Poznáte je?
Neil Patrick Harris - Instagram.com

Slavný sitcom, Jak jsem poznal vaši matku můžete vidět na Prima love několikrát denně. Každý den pravidelně ve od 13.55, 14.25, 18.55 a 19.20.

Představitel sukničkáře Barneyho, Neil Patrick Harris, si v kostýmech libuje jako správný herec od pradávna. K dokonalosti však všechno dohnal ve chvíli, kdy jejich společné děti s Davidem Burtkou trochu povyrostly a on je do kostýmní hry jménem Halloween mohl beztrestně dosadit. Každý rok tak patří Harris do skupinky slavných, kteří mají ty nejlepší halloweenské kostýmy vůbec. Vtip je v tom, aby svou dceru Harper a syna Gideona dosadil do těch správných kostýmů, a vytvořil tak úžasnou (rodinnou) čtveřici.

My je sledujeme každý rok. A jak okouzlili fanoušky seriálu letos? Po celém světě vře téma nového filmového zpracování Star Wars, takže to byla jasná volba.

Neil Patrick Harris - Halloween 2015 Foto:

Foto: Instagram.com

Jak slavily Halloween ostatní hvězdy seriálu Jak jsem poznal vaši matku?

Jak vypadal předchozí rok v kostýmech?

Neil Patrick Harris: druhý kostým na Halloween Foto:

Foto: Instagram.com

Petr Pan a jeho malé děti

Halloweenské proměny celebrit: Poznáte hvězdu amerického seriálu?

Sledujte sitcom Jak jsem poznal Vaši matku na Prima love každý den ve 13.55, 14.25, 18.55 a 19.20!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama