Čí hlas stojí za Carrie Bradshaw a Bree ze Zoufalých manželek?

Její hlas znáte ze Sexu ve městě, Zoufalých manželek nebo seriálu Closer. Stojí za charismatickými ženami Hollywoodu. Herečka a dabérka Lucie Juřičková však propůjčuje hlas i televizním upoutávkám na Prima love. Jaká je práce v dabingu a kdo ze seriálových postav je jí nejbližší?
Koláž Bree vs. Carrie
Koláž Bree vs. Carrie
archiv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Prima love v sobotu oslavila třetí narozeniny a s ní i herečka a dabérka Lucie Juřičková. Již třetím rokem totiž propůjčuje svůj hlas našim televizním upoutávkám. Pravidelně každý čtvrtek dochází do studia Na Žertvách, aby namlouvala nové spoty na televizní pořady.

Za tři roky namluvila 240 hodin televizních spotů

Za tři roky tak samotným namlouváním strávila 240 hodin. Času, který věnovala dabování filmů a seriálů pro Prima love, je ale nepočítaně. Na svém dabérském kontě má Sex ve městě, Zoufalé manželky, Will a Grace, Rizzoli a Isles, Čarodějky a mnoho dalších. „Primě love vinšuju hlavně spoustu spokojených diváků a realizačním týmům mnoho dobrých nápadů,“ přeje Prima love Lucie Juřičková k narozeninám.

Lucie Juřičková Foto: archiv Prima

Lucie Juřičková. Foto: archiv Prima

 

Koho dabuje nejraději?

Z výše jmenovaných moc ráda dabovala Sarah Jessicu Parker v Sexu ve městě, postavu Bree ze Zoufalých manželek, ale nejradši má prý asi Kyru Sedgwick z kriminálního seriálu Closer. Ten momentálně na Prima love můžete sledovat každou sobotu a neděli.

Closer VII
Closer VII

Kyra Sedgwick za roli Brendy získala v roce 2007 Zlatý glóbus. „Mně se strašně líbí její herectví. Ona je sice místy lehce afektovaná, ale je úžasné ji sledovat, když vede výslech s podezřelým, o kterém už je přesvědčená, že je to skutečně viník. Ona ho vždycky dostane tím, jak s ním jedná – od naivní hloupoučký blondýny s brýlemi přes absolutně razantního člověka, který si stojí tvrdě za svým a střídá to neuvěřitelně rychle. A velice dobře to i hraje. To není jednoduchý, takhle zahrát střihy na kameru,“ oceňuje herecký výkon Kyry.

Kde můžete Lucii Juřičkovou vidět?

Kromě dabování se Lucie Juřičková věnuje herectví. Už přes 20 let je v angažmá v Divadle na Vinohradech. „Momentálně bych všechny ráda pozvala na inscenaci Les. Je to ruské klasické drama, podle mě velmi čistě zinscenované režisérem a ředitelem Švandova divadla D. Hrbkem. Sama se chystám podívat na novou inscenaci Poslední z Hasmanů. Můj muž viděl premiéru a byl nadšený.“

Poslechněte si hlas Lucie Juřičkové v naší televizní upoutávce pro Prima love narozeniny:

Prima love slaví 3. narozeniny
Prima love slaví 3. narozeniny
Prima love nové logo

3. narozeniny Primy love: Jak se kanál připravoval a na co se můžete těšit?

Sex ve městě - A na co se asi dívají holky?

Prima love slaví třetí narozeniny: Co sledují diváci nejraději?

Carrie a její stylové družičky

Oslavte s Love 3. narozeniny kvízem! Jak dobře znáte Sex ve městě?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama