Chirurgové: Na Meredith se řítí pohroma v manželství!

Přírodní katastrofa se tentokrát dovalí do Seattlu. A v troskách je možná i osobní život Meredith Grey. Připravte si kapesníky na další emo nálož, kterou přináší oblíbený seriál. Další díl seriálu Chirurgové uvidíte v neděli od 22:25 na Primě LOVE.
Chirurgové - Meredith
Chirurgové - Meredith
archiv Prima

Záplavě pacientů navzdory

Seattle zasáhlo zemětřesení a nemocnice je vzhůru nohama! Do toho pak přijde ještě jeden speciální případ – Amelia, Owen a Richard musí po telefonu pomoci jedenáctileté holčičce, jejíž matka je na pokraji smrti. Dovedou ženu zachránit i “na dálku”?

Meredith je zdrcená

V změti případů a diagnóz nicméně své další osobní drama prožívá i hrdinka nejhlavnější – Meredith Grey. Přitom měla zpočátku takový důvod k radosti, má úspěchy v práci. A jak sama řekne svým kolegům, konečně si uvědomila, že je šťastná. Odcestování jejího manžela ji konečně donutilo vylézt z ulity.

Chirurgové - Co jste nevěděli
Chirurgové - Co jste nevěděli

A jak mají tvůrci seriálu Chirurgové ve zvyku, když nějakou část života jejich charakterů zavalí slunce, do minuty můžete čekat pořádnou katastrofu. Když si o nich však chce promluvit s Dereckem, stane se něco, co ji odrovná…

Co Meredith tak hrozným způsobem semele?

Uvidíte v dalším dílu seriálu Chirurgové v neděli od 22.25 na Primě LOVE.

 

Uložit

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama