Castle v impozantním stylu! Tenhle případ mu dá zabrat

Práce Castla a Beckettové je málokdy veselá záležitost, ale to, co je čeká v příštím díle, je slušný bizár. Někdo totiž zabil ženu, která se výrazně podobá nedávno zavražděné prostitutce... Brzy se zjistí, že obě ženy znaly jednu poněkud podivnou osobu.
Castle na zabití - 7. řada
Castle na zabití - 7. řada
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.

Záhadná lékařka

A tou je doktorka Kelly Nieman. Mladá žena s nic moc reputací. Je právě ona spojnicí mezi oběťmi a jejich vrahem, nebo dokonce vraždí ona sama? A proč si vrah nebo vražedkyně vybrali právě tyto dvě ženy? Úterní případ bude tak zapeklitý, že si vyžádá dokonce dvojdíl! A o napětí pravděpodobně nouze fakt nebude.

Z policajtky podezřelou

Zmíněnou doktorku ztvárnila šmrncovní herečka Annie Wersching. Patrně nej rolí sedmatřicetileté tmavovlásky byla agentka Renee Walker z 7. a 8. řady seriálového fenoménu 24 hodin. Krom toho si střihla epizodní role třeba v seriálech Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně, Upíří deníky nebo Lovci duchů. Momentálně hraje v kriminálce Bosch.

Mosley z Doktůrků
Mosley z Doktůrků
archiv Prima

Herec z Doktůrků

Minimálně povědomá vám však bude nejspíš i další hostující „tvář“. A to Michael Mosley, hvězda oblíbených a trochu praštěných Doktůrků. Mosley si zahrál v 9. řadě svérázného Drewa Suffina. Krom toho prošel třeba retro seriálem Pam Am nebo skvěle přijaté válečné záležitostí Generation Kill. Co se osobního života týče, tak Mosley byl 3 roky ženatý s hvězdou True Blood Annou Camp, v roce 2013 však manželství kvůli „nepřekonatelným rozdílům“ vzalo za své...

Jakou bude mít tenhle sympaťák v Castlovi roli? A co se stane, že se Castlovi s Beckettovou případ tak „protáhne“?

Castla uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama