Castle dnes zapochybuje o své kariéře! Praští s prací?

Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love. Poněkud osobní případ tentokrát čeká na Richarda Castla… Musí totiž vyřešit vraždu někoho, koho velice dobře znal. Co se stalo?
Castle
Castle
ABC
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kšeft, co se zvrhl

Všechno začne  pracovním setkáním. Za Castlem přichází  Eva Whitfield s, pro soukromého detektiva s až banální, prosbou – Richardova bývalá spolužačka totiž pojala podezření, že jí její manžel zahýbá. Jenže než se Castle stihne pořádně pustit do práce, situace se dramaticky mění… Eva je po smrti a Castle věří, že vraždu zpunktoval právě "nevěrný" manžel… Anebo je to všechno úplně jinak?

 

Castle na zabití - 7. řada
Castle na zabití - 7. řada
archiv Prima


Bude na koho koukat

Nešťastnou Evu Whitfield ztvárnila americká herečka Brianna Brown. Tuhle blond krásku si můžete pamatovat třeba z lechtivých komedií Juda Apatowa 40 let panic a Zbouchnutá nebo hororové záležitosti Noc oživlých mrtvol. Vyšinutí fanatici ji pro změnu ohrožovali v hororu Oběť zla, kde ztvárnila hlavní roli unsené dívky Sheryl, prošla i seriály Myšlenky zločince (vídáte v pondělí od 20.15 na Prima love), Closer nebo populární upířinou Pravá krev.  Ovšem pozor – za pozornost stojí i její nezdárný seriálový manžel. 


Aktuálně čtyřiačtyřicetiletý fešák Ivan Sergei se v 90. letech objevil třeba v dramatu Nebezpečné myšlenky a po boku Amandy Peet ztvárnil také jednu z hlavních rolí v  komediálním seriálu Jack a Jill. Prošel i televizním fenoménem Čarodějky a nejen Emilii de Ravin okouzloval i v romanťárně V pravé poledne podle předlohy bestsellerové Nory Roberts. Jak mu asi sluší tahle role?

 

Přituhuje

A jedna perlička na závěr! Během vyšetřování dojde na okamžik, kdy Castle začne pochybovat o tom, zda má s praxí soukromého očka ještě pokračovat. Co nebo kdo, ho tak nalomí?

Castla na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama