Buďte u toho, když tihle šprti změní vizáž!

Už tu bylo zaměření na zpívání, tancování, přežití ve vile, vědomostní nebo fyzické dovednosti. Co když to ale smícháme dohromady a na jednu stranu barikády dáme rozené geeky a na druhou trochu hloupější, zato ale jedny z nejkrásnějších dívek světa?
Šprti se proměnují - Obrázek 2
Šprti se proměnují - Obrázek 2
archiv Prima Play
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jedinečná reality show, která nemá obdoby, přináší zápolení dvou opravdu výjimečných skupin. Ty pak společně soupeří o to, kdo na konci pozvedne vítězný pohár a 250 tisíc dolarů. Jenže nejde pouze o cenu. Dle slov producentů je to také hodně sociální experiment a je zajímavé vidět, jak se z počítačově zaměřených kluků stávají sociálně oblíbení jedinci, jež nezkazí žádnou zábavu. V proměnách ze žabáků v šarmatní prince jim pak pomáhá skupina krásných dívek, které se mohou zdát hloupé, ale o to víc jsou krásné.

Show postoupila do své další fáze a ze soutěžících už jsou velcí přátelé. Bohužel jsou občas i chvíle, které je od sebe odrazují. Například tentokrát se kluci dostali do rukou profesionálních kadeřnic. Ty se na šprtech pořádně vyřádily a takto to dopadlo.

Celou epizodu z reality show sledujte na portálu Prima Play.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama