Božsky sladké pondělí s Love! Udělejte si kobližky podle videa!

Každé pondělí můžete na Prima love večer sledovat reality show ze zákulisí těch nejlepších cukráren. Úžasné dorty začínají ve 20.15 a Božské dorty hned poté. Je pravděpodobné, že dostane chuť na něco sladkého. Nebo ještě lépe, inspiraci k tomu něco upéct! A tak pro vás máme další videorecept!
BDM - šťavnaté koblížky - Obrázek 5
BDM - šťavnaté koblížky - Obrázek 5

reklama

Tvarohové kobližky nejsou zas tak těžké, takže směle do toho!

V našem pořadu Božské dorty od Markéty se Markéta Krajčovičová podělila o recept na jednoduché kobližky z tvarohového těsta s rozinkami. Je to vážně rychlovka, kterou zvládne připravit i úplný cukrář začátečník :) Příprava těchto lahodných "kuliček" bude bavit i děti.

A výsledek určitě stojí za to. Vláčné šťavnaté těsto s křupavou kůrčičkou nadchne každého, kdo má alespoň trošku rád sladké. Podívejte se na videonávod a pusťte se do toho!

RECEPT NAJDETE TADY

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

BDM Koblížky

Sledujte Úžasné dorty a Božské dorty už v pondělí ve 20.15 na Prima love!

Báječné dorty: svatební postavičky

Božské dorty: Svatební figurky nemusí být vždy nudné!

Katy Perry dostala ke svému singlu Roar stylový dort

Jaké dorty dostávají celebrity? Extravagantní!


Božské dorty: Sladká auta - Obrázek 5

I motorismus může být sladký! To vám ukážou Božské dorty


reklama

reklama