Booth se vrácí k závislosti na hazardu. Jak zareaguje Kůstka?

Na pořádné horké půdě se tentokrát během vyšetřování pohybuje Seeley Booth. Opouští totiž Ameriku a zločincům půjde po krku v dalekém Íránu! Další díl premiérové 10. řady seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý od 20:15 na Prima Love.
Sběratelé kostí - Booth je závislý na hazardu
Sběratelé kostí - Booth je závislý na hazardu
archiv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zachránit Arastooa

Booth má společně s Cam Saroyan speciální úkol - zachránit kolegu Arastooa Vazariho, který před časem odjel do Íránu kvůli příbuznému v ohrožení… A sám se teď dostal do pořádných potíží. Připletl se totiž ke zločinu a unesli ho… Dobrodružství v úplně neznámém prostředí? To je pro tuhle dvojku pořádná výzva!

Co nechal Booth doma? Temnou minulost

I přes akci v náročných podmínkách však nejspíš ten největší problém na Boothe čeká doma… Před časem totiž neodolal hazardním hrám, s kterými měl kdysi obří problémy, a důsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak fanoušci seriálu Sběratelé kostí ví, Booth měl v minulosti velké problémy právě s gamblingem.

Booth běží
Booth běží
archiv Prima

Ačkoliv se několik sérií v seriálu zdá, že Booth je z gamblerství už naštěstí úspěšně vyléčený, momentálně tomu tak nic nenasvědčuje. Jakákoliv závislost je totiž celoživotní boj. Touha po gamblerství se může objevit nenadále v kterýkoliv moment života. I to se stalo Boothovi.

Když se to dozví Kůstka, zareaguje překvapivě dost drsně. Už teď vám můžeme prozradit, že tento problém v seriálovém manželství hodně zamíchá s dějem celého seriálu.

Uvidíte v dalším dílu seriálu Sběratelé kostí v úterý od 20:15 na Prima Love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama