Benzínu se vyhla, ale čichá čističe!

K tomu, aby se člověk začal fixovat na určité rituální činnosti, jak mohou některé z obsesí vypadat, stačí jen určitý impuls. Dokument Nejšílenější úchylky vám ukáží ženu, která je závislá na čichání čističe!
Rýma je na zlost
Rýma je na zlost
thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jillian čichá čistič s vůní borovice

Kdyby si Jillian měla vybrat jednu jedinou vůni, po které by mělo vonět všechno, co by si jen přála, byla by to zaručeně borovice. Takže ji často můžete vidět s mokrým šátkem přes nos. Právě jste se seznámili s její hlavní závislostí, a to je závislost na čisticích prostředcích s borovicovou vůní.

Často si nakape čistič na šátek nebo smíchá čistič s horkou vodou a napařuje se. Někdy cítí v dutinách pálení, což by ji mělo varovat, ale borovicové vůně se vzdát nehodlá. Bývalý manžel a současný spolubydlící Jarrod je nucen vůni čističe dýchat také, neboť je v celém domě. Je mu to nepříjemné. Podařilo se mu uprosit Jillian, aby navštívila specialistu.

Jillian navštívila doktora Michaela Pizzutoa na oddělení ORL, který odhalil poškození sliznic. Vyděsil ji natolik, že čichání omezila.

Scott miluje zvířata. Mrtvá.
Scottovi je pouhých čtyřicet let, přesto se neustále nutkavě rád potýká se smrtí. Když se mu jednou ztratil jeho oblíbený domácí mazlíček, šel ho hledat. Bezvládné mrtvé tělo svojí labradorky našel přejeté u silnice. Tenkrát odklidil zvířecí mrtvolu poprvé. Od té doby čím dál častěji pociťoval nutkavou potřebu to dělat zas a znova.

Scott začal zvířata sbírat v roce 1999 – od chvíle, co mu přejeli psa. Dnes se z této neškodné práce, která je pro něj velmi citlivá, protože Scott miluje zvířata, stala závislost. Tento Američan se dopracoval k tomu, že přejetá zvířata odklízí šest hodin denně. "Prostě nesnesu pohled na mrtvé zvíře," vysvětluje. Jenže jeho posedlost má vliv i na jeho sociální život – ten se rovná nule. Během odklízení mrtvolek se totiž logicky Scott neustále "koupe" v těch nejčernějších myšlenkách na smrt. Vidět tak život optimisticky ve světlých barvách je pro něj kvůli jeho závislosti prakticky nemožné...

Nejšílenější úchylky a vycpávání zvířat
Nejšílenější úchylky a vycpávání zvířat

Scott není sám, jedna dívka z Nejšílenějších úchylek byla pro změnu závislá na preparování zvířat

Jak dopadl pesimistický Scott a jeho sociální život? To uvidíte na Prima love ve čtvrtek ve 20.15!

Nejšílenější úchylky – solárko

To jsou úchylky! Žena se opaluje 10 hodin týdně

Tohle má být sex?

Miluje se se svým autem a šnupe pudr. To jsou Nejšílenější úchylky na Love!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama