Ashton Kutcher na Líbánkách? To bude vtipná katastrofa!

Ashton Kutcher už za sebou jednu svatbu má. Konec s Demi Moore však tolik vtipný nebyl. Zatímco u komedie Líbánky se budete smát od začátku do konce. Připomeňte si nejvtipnější okamžiky Ashtona a jeho kolegyně Brittany.
Líbánky: Rudá podprsenka
Líbánky: Rudá podprsenka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ashton Kutcher a bohužel už zesnulá herečka Brittany Murphy se poznali na pláži a zamilovali se do sebe na první pohled. Zatímco Tom pracuje jako rozhlasový noční reportér, Sarah je krásná spisovatelka a pochází z velmi snobské rodiny s ohromnými požadavky na budoucího manžela. Na první pohled dokonalý pár se rychle rozhodne uzavřít sňatek, i když se to Sářiným rodičům vůbec nezamlouvá.

Jeden malér za druhým během líbánek

Doufali, že si jejich dcera vezme bohatého obchodníka Petera, s nímž dříve chodila. Svatba se však přesto uskuteční a novomanželé odletí na líbánky do Itálie. Místo romantických chvil v Benátkách je však stíhá jeden malér za druhým a místo milování se neustále hádají. Když se v hotelu "náhodou" objeví Sářin bývalý nápadník, spory se vyhrotí a zdá se, že s manželstvím i láskou je konec, ale... na to se budete muset podívat sami v neděli ve 20.15 na Prima love!

Připomeňte si nejvtipnější momenty dokonale ujeté dvojice Brittany a Murphy:

Sex v letadle

Ne vždy musí být sex na toaletě tisíc metrů nad zemí úžasným zážitkem. Ashton s Brittany během jejich aktu zapadnou nohou do toaletní mísy. A malér je na světě! P. S. všimněte si opravdu NENÁPADNÉHO Ashtona, jak se plíží za Brittany...

Líbánky: Sex v letadle

Útok benátských holubů

Jak jinak, bude to 1:0 pro holuby. Ashton s nimi má problém už od začátku filmu.

Líbánky: Benátky

Noc ve sněhu

Zapadlí sněhem v typicky evropském automobilovém broučkovi spolu stráví noc. Jak se do této situace dostali, na to se budete muset podívat sami.

Líbánky: zapadaní v autě

Rudá podprsenka od sexuchtivé Italky

Ashton samozřejmě za nic nemůže, jen se mu do manželské postele "přihodila" rudá podprsenka, která shodou náhod nepatřila Brittany. Oheň je na střeše a vtipné výmluvy nevinného Ashtona gradují.

Líbánky: Rudá podprsenka

Ashton přichycen při pokusu o vraždu v bílých trenclích

Líbánky: hádka

 

Ale byla to snad jedna z nejroztomilejších dvojic v bláznivých komediích vůbec.

Líbánky: sladké usmíření

Sledujte Líbánky na Prima love ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama