Americký talent: Sharon Osbourne odrovnali vycvičení psi

Pořad Amerika má talent je ve finále. Teď už jsou to jen diváci, kteří rozhodují, jestli mají soutěžící talent, nebo ne. Sharon Osbourne miluje psy a Olate dogs jí padli do oka. Při prvním vystoupení se vysloveně málem zbláznila štěstím...
Olate dogs
Olate dogs

reklama

O tom, jak je porota velice kritická, jsme již psali. Neberou si servítky a nesnaží se vám mazat med kolem úst. Nic není tak úžasné, aby show museli vidět ještě jednou. Další kolo semifinále znovu ukáže, že vyhrát jeden milion dolarů není tak úplně lehké, jak by se mohlo zdát. Většina účinkujících si vyslechne minimálně připomínku od jednoho z porotců. To jsou ti šťastnější. Ale i mezi takovými soutěžícími jsou výjimky.

Jedním z favoritů se po celé Americe stala skupina Olate Dogs. Richard Olate se do Ameriky přistěhoval před třiceti lety z Chile. Život mu nenabídl nic, po čem by toužil. Do chvíle, kdy na ulici našel smáčené štěně. Nikdy v životě psa neměl, nikdy ho necvičil. Ale za rok už se svým psem dokázal nevšední kousky, a tak pokračoval ve velkém. Celou jeho početnou rodinu dnes živí právě show Olate Dogs, s kterou mu pomáhá jeho devatenáctiletý syn Nicholas. "Vždycky měl radši svoje psy než nás..." směje se Nicolas.

Olate dogs
Olate dogs
Jak dlouho trénování trvá?

Pro všechny milovníky zvířat máme jednu uklidňující zprávu: většina Richardových vycvičených psů jsou nalezenci z ulice. A prý se nemůžou dočkat každého dalšího vystoupení.

Cvičit psy je podle Richarda velice náročné: "Chce to velkou trpělivost, třeba salta je učím dva až tři roky. Každý pes se hodí na něco jiného, člověk musí zjistit jeho talent, a pak ho využít. Hlavně to psy musí bavit, jinak se nedá dělat žádná show," vypráví zkušený cvičitel.

Jen se podívejte, jak šikovní a roztomílí psi totálně odrovnali Sharon Osborne:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Amerika má talent: Olate dogs

Jak se povede show tentokrát? Budou Sharon a ostatní členové poroty znovu tak nadšení?

Pořad Amerika má talent uvidíte tento pátek na Prima love ve 20.15!

Jak si žijí porotci Amerika má talent?

Turf je tanečník a láme si ruce a nohy!

Hluchý tanečník a ústa plná havěti? I to uvidíte v Amerika má talent!

reklama

reklama