8 herců, o kterých nevíte, že umí perfektně tančit!

Většinou jsou to na první pohled drsní chlapi, ale kromě zabíjení zločinců a filmových honiček mají daleko elegantnější dovednosti. Tančí. A skvěle. Podívejte se na osm herců, o kterých netušíte, že tenhle talent mají!
Koláž tanečníků
Koláž tanečníků
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Většina z těchto herců se tancem pochlubila i na veřejnosti. Prima love na toto téma uvede film Let´s Dance 2, který uvidíte v pátek ve 20.15, a pokud ho nestihnete, podívejte se na PrimaPLAY.

Jsou vysocí a svalnatí, přesto jim elegantní pohyby nedělají problém. Takový je třeba představitel seriálového Dextera. Zatímco na televizních obrazovkách podle svého kodexu zabíjí zločince, jeho vedlejšák je o něco více dramatický, než byste tipovali. Michael C. Hall totiž vystupoval a vystupuje hlavně jako herec na Broadwayi. Muzikály, v nichž se snoubí náročná taneční choreografie a zpěv, to je jeho. Vy se podívejte na jeho taneční číslo ze seriálu Odpočívej v pokoji.

Dexter tančí

I Barney tančí

Neil Patrick Harris:jeho rodina

Stejně jako seriálový Dexter, tak i seriálový Barney z Jak jsem poznal vaši matku umí nejen perfektně tančit, ale i zpívat. Což dokázal dalším televizním divákům na několika televizních ceremoniálech. Televizní přenosy už v podstatě bez Neila P. Harrise nefungují. Jaká televize by to riskovala? Podívejte se na video:

Patrick Neil Harris tančí

Vin Diesel breakuje

Vin Diesel

 

Vin Diesel je asi ten poslední, o kom bychom vůbec přemýšleli. Jenže! Zatímco si on ve filmech hraje na drsňáka, tak ve svém mládí bez problému vystřihl break dance, ale i salsu. Jelikož je internet zlomyslný, tato videa i zachoval! Podívejte se na něj, jak skvěle ovládá b-boying!

Vin Diesel tančí

Striptér Channing Tatum
Channing Tatum

 

Medvídek Channing Tatum dostává romantičky do kolen, v jeho devatenácti však dostával do kolen úplně jiné paničky a úplně jiným způsobem. Před dvěma lety měl tento herec premiéru filmu Bez kalhot, který vypráví o jeho vlastní minulosti, kdy dělal striptéra. Channing je však i vynikajícím streetovým tanečníkem a se svou manželkou si založili i vlastní taneční produkční společnost. Když to vezmete kolem a kolem, jeho filmové počátky se tanci rozhodně nevyhýbaly. Málokdo by si ho nejspíš jen jako herce všiml. A teď patří mezi pět nejlépe placených herců na světě.

Channing Tatum tančí

Antonio Banderas a jeho salsa

Desperado

 

Jako Desperado už si také sem tam zatancoval. Většinou mezi kulkami. Španěl v sobě horkokrevnost nezapře, a proto mu žádná salsa problém dělat ani nemůže. Antonio Banderas se nevyhnul ani pár filmům o tanci, nejvíce mu to však dávají sežrat jeho televizní kolegové během různých nočních show.

Antonio Banderas tančí

Tanečník Thor

Thor

Chris Hamsworth je novodobý americký miláček původem z Austrálie. Než nastoupil do americké verze Stardance, tenhle dvoumetrový svalovec neměl ani tušení o tom, že by uměl tancovat. Televizní soutěž sice nevyhrál, ale od té doby všichni víme, že v sobě skrývá taneční talent. Jen se na to podívejte.

Chris Hemsworth tančí

Wolverine Hugh Jackman

Hugh Jackman a jeho Austrálie

 

Mezi jedny z nejslavnějších tanečníků z Hollywoodu patří momentálně Australan Hugh Jackman. K herectví se dostal až ve dvaceti osmi letech, ale o tom, že ho baví muzikál, věděl už dávno. Nedávno se sám přiznal, že se mu jeho starší bratr omluvil za to, že si z jeho záliby, která se většinou přisuzuje mužům s homosexuální orientací, dělal legraci. Hugh Jackman vystupoval už v několika muzikálech a před čtyřmi lety měl na Broadwayi i vlastní show. A taková perlička na závěr. Stepovat se učil v Praze!

Hugh Jackman 2

Tanec je jazykem duše, říká se. Podívejte se na film Let´s dance 2 na Prima love ve 20.15!

Lets dance 2: tanec jako vášeň

Užijte si na PrimaPLAY vášnivý film o tanci!


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama