5 věcí, které nevíte o seriálu Castle na zabití

Castla v úterý čeká poněkud hororová zkušenost, kterou mu rozhodně nezávidíme. Zachrání ho Beckettová? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě LOVE. Našli jsme pro vás několik informací o vašem oblíbeném seriálu, které možná neznáte!
Castle na zabití - 7. řada

Každé úterý je poslední dobou na Primě LOVE věnováno úspěšnému televiznímu seriálu Castle na zabití. Ten sice, jak jsme vás už několikrát informovali, pod vahou několika podivných událostí skončil, ale to mu samozřejmě neubírá na kvalitě.

A co uvidíte toto úterý? Beckettová vyšetřuje vraždu mladé televizní produkční. A Castle je vylákán do opuštěného domu, kde se ocitne v zajetí spolu se třemi neznámými muži...

A teď se podíváme na několik utajených skutečností o seriálu Castle na zabití.

1) Tvůrci se rozhodovali mezi 125 Beckettovými

Castle na zabití - Kate Beckettová vyšetřuje
Castle na zabití - Kate Beckettová vyšetřuje

Když byl nalezen představitel budoucího slavného Castla, hledala se jeho ženská polovička. Scénář na konkurzu nakonec přečetlo 125 předvybraných hereček, kde samozřejmě Stana Katic uspěla.

2) Známý hrníček Beckettové

Beckettová pije zásadně ze stejných hrnku kávu
Beckettová pije zásadně ze stejných hrnku kávu
instagram

Kate Beckettová pije po ránu kýbl kávy a to většinou vždy ze stejných hrnků. Nejčastěji se objevuje ten s nápisem "Innocent bystander", což v češtině znamená nevinný kolemjdoucí.

3) Apartmán Castla jste už někde viděli

Apartmán Castla je přestavěný apartmán ze seriálu Moonlight
Apartmán Castla je přestavěný apartmán ze seriálu Moonlight
instagram

Apartmán Castla není tak úplně nový, jak by se dalo předpokládat. Produkce totiž přestavěla jiný slavný apartmán seriálového charakteru Micka z televizní show Moonlight z roku 2007.

4) Pan Columbo?

Matka Castla má přítele, kterého nikdo nikdy neviděl
Matka Castla má přítele, kterého nikdo nikdy neviděl
instagram

Matka Richarda Castla má v seriálu přítele. Tato osoba se však nikdy v televizní sérii neukázala. Diváci ho mohli uvidět jen na jedné fotografii. Přítel paní Castlové tak mírně připomíná paní Columbovou.

5) Talentovaná Stana Katic

Představitelka Beckettové je světoběžkyně, jak jste si nejspíš všimli i na našem webu, kde vás informujeme o krocích vaší oblíbené herečky. Ta opravdu hodně cestuje po celý rok. Sama mluví čtyřmi světovými jazyky: anglicky, srbsky, francouzsky a italsky. Zvládá však i několik akcentů, od toho britského, irského, italského, řeckého až po východoevropský. Těch 12 milionů za Castla si zkrátka zasloužila!

Castla na zabití uvidíte na Primě LOVE každé úterý ve 20.15.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama