5 věcí, které nevíte o Chůvě k pohledání

Správně poblázněná Fran se divákům Prima love totálně zažrala pod kůži. A aby ne! Fran a její seriáloví souputníci mají vtipu na rozdávání, protože tvůrci seriálu čerpali hlavně ze svých osobních životů. Podívejte se na pár zajímavostí o seriálu.
Chůva k pohledání - překvapená
Chůva k pohledání - překvapená
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Americký Sitcom Chůva k pohledání (v anglickém originále The Nanny) můžete na Prima love sledovat dokonce dvakrát denně po poledni ve 14.55 a večer v 19.50.

Ačkoliv byl seriál vysílán šest let od 3. listopadu do 23. června 1999, chůva Fran má stále svoje příznivce. V hlavní roli se objevuje Fran Drescher jako Fran Fine, atraktivní Židovka z Queens, která se náhodou stane chůvou tří dětí z newyorské vyšší třídy. Úvodní píseň napsala a nazpívala Ann Hampton Callaway.

Zajímavostí je už to, že producenti Drescher a její pozdější manžel Peter Marc Jacobson si vzali mnoho inspirace z osobního života Drescherové, včetně jmen a postav založených na blízkých příbuzných a kamarádech. Chůva k pohledání má však daleko více utajených faktů, které vám teď předvedeme.

1) Fran vystřídala 900 kostýmů

Chůva k pohledání
Chůva k pohledání

Během šestiletého natáčení vystřídala Fran Drescher obrovský počet různě bláznivých kostýmů, které tak trochu popisovaly devadesátá léta. Pro Fran jsou charakteristické kostýmky v křiklavých barvách, těch měla rovných 231 kusů. Dalších 200 kusů čítaly horní díly jako blůzy a trička, 63 sukní, 149 šatů, 46 kabátů, 34 županů...

2) Jaká byla pravá jména?

Otec Fran Drescher se ve skutečnosti také jmenuje Morty, matka Sylvia, babička Yetta a sestra Nadine.

3) Jak se jmenuje Nielson?

Když jsme u těch jmen, v seriálu nebylo nikdy řečeno, jaké je Nilesovo (Daniel Davis) příjmení.

4) Skuteční rodiče se v seriálu také objevili

Když už se na sebe museli dívat v televizi, tak je Fran Drescher rovnou obsadila do svého seriálu. Skuteční rodiče Fran Drescher, Morty a Sylvia Drescher, si zahráli strýčka Stanleyho a tetu Rose.

5) Tak kdo je pravý Angličan?

Chůva k pohledání
Chůva k pohledání

A teď trochu bizáru nakonec. Chůva k pohledání se vysílala i ve Velké Británii a rodilí Britové měli problém s anglickým přízvukem jednoho z herců, tím nenáviděným byl Charles Shaughnessy (Maxwell Sheffield). Diváci dokonce navrhovali, aby procvičoval svůj ubohý akcent s Danielem Davisem (Niles). Úsměvné na tom všem je však hlavně fakt, že Shaughnessy je rodilý Angličan z Londýna, kdežto Davis je Američan, který se narodil v Arkansasu.

Sledujte dokonalou Chůvu k pohledání na Prima love každý den ve 14.55 nebo v 19.50!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama