5 slavných hereček, které začínaly v seriálu Právo a pořádek

V pátek můžete sledovat na Prima Love dva díly amerického krimi seriálu Právo a pořádek. Seriál běží už dvacet pět let, patří mezi programové stálice na americkém trhu, a tak není divu, že se i tady vystřídalo spoustu začínajících hvězd.
Leighton Meester znáte ze Super Drbny
Leighton Meester znáte ze Super Drbny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V pátek večer ve 20.15 vás znovu čekají kriminální příběhy z okrsku New York pod kriminalisty, kteří mají rádi Právo a pořádek. Co uvidíte tentokrát? Školačka odešla z domova a už se nevrátila. Noční můra všech rodičů se potvrdí ve chvíli, kdy policie nepátrá po únosci, ale po vrahovi. A co teprve chvíle, kdy kriminalisté pátrají po vrahovi slavného lékaře. Nakonec je totiž jejich zjištění hodně překvapivé.

Herečky, které začínaly v Právo a pořádek

A teď se vraťme k hvězdám, které můžete vidět na filmovém plátně, a kterří opravdu začínali jako mladí teenageři právě v seriálu Právo a pořádek. Vybrali jsme jich pro vás pět, ale v tématu budeme pokračovat v dalších článcích. V každé zemi totiž existuje seriál, který funguje jako rozjížděcí platforma pro nové herce. Z některých hvězdy udělá, pro jiné představuje další posun v kariéře.

1) Jennifer Garner (řada 6, epizoda 23)

Jennifer můžete znát buď jako manželku Bena Afflecka, nebo jako herečku převážně romantických komediích. Jennifer se zrovna snažila necelý rok hrát, když ji na stole přistála nabídka zahrát si vedle Benjamina Bratta mladou koketnici.

Jennifer Garner je úspěšnou herečkou
Jennifer Garner je úspěšnou herečkou

2) Claire Danes (řada 3, epizoda 23)

Elegantní herečka, která si zahrála třeba po boku Leonarda DiCapria ve filmu Romeo a Julie, se objevila v Právu a pořádku ve svých třinácti letech. Hrále dceru prostitutky, která je zamilovaná do vraha. Kriminalisté z Práva a pořádku to měli tedy hodně těžké, protože Claire byla svědkem vraždy.

Claitre Danes
Claitre Danes

3) Rooney Mara (řada 7m epizoda 20)

Rooney Maru jste viděli třeba ve filmu Muži, kteří nenávidí ženy, kde hraje vyzáblou punk - hackerku. Když začínala, zahrála si i v krimi seriálu. Rooney hrála malou šikanátorku, která má nadváhu a terorizuje ty, jež trpí stejným problémem. Když se herečky nedávno ptali, jaká to pro ni byla tehdy zkušenost, nejprve říkala, že naprosto otřesná. To způsobila velký poprask mezi fanoušky seriálu, a tak svůj výrok upřesnila, že samotný příběh jí přišel tak "otřesný". Můžeme a nemusíme ji to věřit.

Rooney Mara
Rooney Mara

4) Jessica Chastain (řada 1, epizoda 3, řada 3, epizoda 13)

Hollywoodská herečká nominovaná dvakrát na Oscara si zahrála i v Právo a v pořádku. Ten rok, tedy v roce 2011 jste ji mohli vidět i v seriálu Veronica Mars. Holt, ne vždy mají herci a herečky práci, a tak vezmou za vděk i "obyčejným" seriálem, aby o několik let pozdějo mohli zdobit červený koberec.

Jessica Chastain byla nominovaná dvakrát na Oscara
Jessica Chastain byla nominovaná dvakrát na Oscara

 

5) Leighton Meester (řada 9, epizoda 15)

Leighton můžete znát jako nevyzpytatelnou Blair ze seriálu Super drbna. Ale tato kráska začínala jako herečka už v deseti letech a toho využili i tvůrci Práva a pořádku. Herečka si zahrála teenagerku - bezdomovkyni, což není v Americe nic překvapivého. Tato dívka ví něco zásadního o oběti vraždy, na kriminalistech je, aby z ní všechno dostali.

Právo a pořádek uvidíte v pátek na Prima Love!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama