5 sladkostí, pro které stojí za to podlehnout pokušení

V pondělí ve 20:15 na Prima love uvidíte další díl reality show Sladké pokušení. Ta je o dvou sestrách, které si v Americe budují cukrárny. Pomalu, ale jistě se jejich obchody rozrůstají, s nimi ale přichází také stres a větší požadavky od klientů. Tady nalezenete malou inspiraci na sladké pokušení.
Mrkvový koláč s podmáslím a kořeněným karamelem
Mrkvový koláč s podmáslím a kořeněným karamelem
Just Spice

Jak říká klasik, sladkého není nikdy dost. Proto se podívejte na ty sladké recepty, které vás během odpolední kávy v chladivém jarním vánku dovedou přivést na myšlenku, proč má ještě cenu žít:-)

A když už je to jaro, nezapomeňte na to, že by bylo záhodno využít trochu toho (někdy mraženého) ovoce. Začínáme s čokoládovým orgasmem brownies. U tohoto dezertu si totiž můžete krásně nastavit jeho hořkost či sladkost, podle toho, jaké chutě vás zrovna prohánějí.

Malinové brownies Foto: Gurmet

Malinové brownies. Foto: Gurmet

V tomto čokoládovém krasavci najdete hlavně maliny, ale určitě je vám jasné, že vaší fantazii se meze nekladou.

RECEPT NAJDETE TADY

Lívanečky nemusíte jíst jen jako okázalou snídani. Jezte je okázale i během oběda, večeře, v noci. Je to vlastně jedno, protože lívance můžete jíst opravdu kdykoliv. Stejně jako brownies je můžete krásně doplnit různým druhem ovoce. A pokud vám nechutná ovoce, vždycky postačí med (lépe javorový sirup) a skořice.

Kváskové lívance  Foto: Kitchenette.cz

Kváskové lívance. Foto: Kitchenette.cz

To, co vidíte na fotce, jsou zrovna kváskové lívance od úspěšné blogerky, která se objevila v show Jana Krause!

RECEPT NAJDETE TADY

Pokud nechcete sladkému obětovat extrémně hodně času, stačí si udělat francouzské toasty s horkými malinami, které by vás mohly nadchnout.

Francouzské tousty s horkými malinami
Francouzské tousty s horkými malinami

Horké maliny sice můžete použít i na zmrzlinu, ale proč se ochudit o tu sladkou chuť nacucaného toastového chleba? Také vás nic nenapadá? Tak se podívejte na recept:

RECEPT NAJDETE TADY

Přepadla vás chuť na něco exotického a neobvyklého? Tady je jednoduchý recept, který zvládne i nezkušený kuchař či kuchařka. Pokud máte troubu, v které se dá grilovat, máte napůl vyhráno. Můžete se těšit na grilovaný ananas s chilli.
Ananas s chilli Foto: isifa.com

Ananas s chilli. Foto: isifa.com

Exotická chuť ananasu a chilli vás určitě překvapí. Potřebujete med, chilli, ananas, řecký jogurt a dýňová semínka. Jak na to přesně? Koukněte na recept:

RECEPT NAJDETE TADY

Pokud vám tato inspirace nestačí, tak sladké recepty najdete na našem webu Prima Fresh.

Božské dorty: Sladká auta - Obrázek 5

I motorismus může být sladký! To vám ukážou Božské dorty

Báječné dorty: svatební postavičky

Božské dorty: Svatební figurky nemusí být vždy nudné!

Grumpy cat

Kočky ovládají internet, poznejte Grumpyho

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama