3 zásadní momenty seriálu - Sherlock Holmes finišuje třetí řadu

Již ve středu 25. května uvidíte poslední díl třetí řady Sherlocka Holmese . Jak prosté. Seriál můžete sledovat každou středu ve 20.15 ns Prima Love.
Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 3
Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 3
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byly doby, kdy nad pojetím Sherlocka zdvihali někteří fanoušci kultovního detektiva oči v sloup a prorokovali mu špatnou a krátkou budoucnost. A ejhle, nekonvenční pojetí zapůsobilo a Sherlock nikoliv s Watsonem ale Watsonovou po boku brázdí televizní vody už několik let.

Nedávno CBS schválila 5. řadu seriálu, na Prima Love aktuálně finišuje třetí. Pojďme si zrekapitulovat pár postav a momentů.

Třetí do party

Sherlock Holmes: Jak prosté  Foto: Sherlock Holmes: Jak prosté Foto: CBS.com

Bezpochyby největším překvapením trojky bylo, že do seriálu přibyla i třetí hlavní postava - krutým zážitkem z minulosti stíhaná Britka Kitty Winter (Ophelia Lovibond). Ta se stala parťačkou, chráněnkou - a nakonec i mstitelkou. V průběhu řady sice zmizela, ale kdo ví, zda se ještě nevrátí?

Velká ztráta

Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 7
Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 7
archiv Prima

Bolestivá osobní zápletka se během třetí řady nevyhnula ani Joan Watson. Její přítel Andrew (Raza Jaffrey) byl totiž zavražděn… Na svědomí ho má Elana March, která se snažila zabít Joan. Zdá se nicméně, že Elanu nakonec (definitivně) vyřadila ze hry osudová žena Sherlocka Holmese - Jamie Moriarty. Překvapení, překvapení.

Stíny minulosti

Sherlock Holmes: jak prosté (zamyšlený) Foto: Sherlock Holmes: jak prosté (zamyšlený)Foto: archiv Prima

V klidu ovšem nebyl a není ani sám Sherlock. V této řadě čelil vlastní minulosti například v případu, kdy se stal podezřelým z vraždy nevinné ženy. Zločin měl spáchat v rauši... A s přízraky své někdejší drogové závislosti se bude potýkat i v samém závěru série.

Co ho čeká?

Sherlock Holmes: Jak prosté uvidíte už ve středu od 20:15 na Prima Love

Jonny Lee Miller jako Sickboy

Hrál nejslavnějšího feťáka, teď je to Sherlock Holmes

Článek

Sherlock Holmes: Jak prosté  Foto:

Sherlock Holmes: Jak prosté chystá další řadu!

Sherlock Holmes se ve středu podívá na zoubek zdánlivě běžné službě, která se však patrně někomu stala osudnou. Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama