3 slavní herci, kteří začali svou kariéru v seriálu Právo a pořádek

Jeden z nejdéle vysílaných amerických seriálu vůbec je Právo a pořádek, který můžete vidět na Prima Love každý pátek ve 20.15. Samozřejmě, že jeho délka předurčila i svědectví o vývoji úspěšných herců v Hollywoodu. Jací slavní herci se v seriálu objevili jako hosté?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tento pátek můžete sledovat dva díly za sebou už ve 20.15 na Love. Policejní jednotka se bude zabývat dvěma zapeklitými příběhy, jeden z nich se dokonce dotýká i samotného detektiva Greena.

Hned ve 20.15 budou policisté řešit případ, kdy nálezce najde mrtvou ženu, která byla ukamenována. Policie pátrá a hlavním podezřelým je dokonce syn zabité ženy. Z něho se vyklube náboženský fanatik.

Druhý případ bude na první pohled jednoduchý. Policie vyšetřuje vraždu gamblera a nezvykle snadno vyřeší, kdo je vrah. Problémem je však to, že detektiv Green pachatele v krizové situaci zastřelí. Jak to vypadá, vina je na jeho straně.

Začátky kariéry v Právo a pořádek

I slavní herci rozjížděli svou kariéru v seriálu, jako je Právo a pořádek. Nikdy sice neměli hlavní roli, ale často hráli důležitou roli svědků. My jsme pro vás vybrali 3 nejznámnější:

1) John Krasinski

Právo a pořádek - John Krasinski Foto: Právo a pořádek John Krasinski. Foto: All

Herec, jehož milují seriáloví fanoušci z televizní show Kancl, se v posledních letech objevuje v hollywoodských blockbusterech a v amerických televizních show poměrně pravidelně. Zahrál si vedle Matta Damona v Zemi naděje, teď ho můžete vidět v kinech v kvalitním snímku 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází.

Johna jste kdysi mohli vidět ve 3. řadě v 11. epizodě, kde si zahrál homofobního hráče basketbalu.

2) Michael Pitt

Právo a pořádek - Michael Pitt Foto:

Michaela můžete znát hlavně z filmů uměleckých, přesto si i v Hollywoodu našel své místo. Nejvíce na sebe upozornil ve snímku Snílci, úspěch s filmem a budoucí Bond Girl (Eva Green) měl po celém světě. Následovala například role Kurta Cobaina a dalších. Michael Pitt si zahrál v osmé řadě 17. epizodě mladého muže, který infikoval své milence záměrně virem HIV.

3) Paul Wesley

Právo a pořádek - Paul Wesley Foto:

Slavný Polák Paul Wesley v Americe zabodoval hlavně v seriálu Upírské deníky, kde se stal na několik let miláčkem publika. Paul si zahrál v seriálu jako osmnáctiletý, jeho úkolem bylo ztvárnit vedoucího security, jenž s policií z jistých důvodů nechce spolupracovat.

Právo a pořádek uvidíte na Prima Love v pátek ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama