10 věcí, které nevíte o Jennifer Aniston

Například o ní nevíte to, že tento pátek ve 20.05 se objeví na Prima love v komedii Managment. Jennifer se prostě jednoho hezkého dne zastaví v motelu, aby přespala, a ten jí změní život...
Herečka Jennifer Aniston
Herečka Jennifer Aniston
Isifa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jennifer Aniston se už odmalička pohybuje v showbyznysu. Tatínek je filmový producent, maminka, bývalá modelka, která byla herečkou. Možná vás dokonce překvapí i fakt, že Jennifer studovala jednu z nejlepších hereckých škol ve Státech a její první kroky pak směřovaly na prkna, která znamenají svět. Vybírala si role velice alternativního charakteru. A pak přišla realita, která se snadno popíše příslovím "hladový jak herec".

Po dvou letech zjistila, že tohle nikam nevede, a odstěhovala se do Hollywoodu. Rok 1994 pro ni byl přelomový, dostala roli Rachel Green v Přátelích. Ti jí změnili život navždy.

Jak vypadala Jennifer Aniston ve svých začátcích?

Vzpomínáte všichni na devadesátá léta a její účes sestříhaný okolo brady, což pak bylo nejspíš nejčastěji vyslovené přání v každém kadeřnictví? Jennifer si můžete prohlédnout na Prima love v pátek v komedii Managment. Jednoho dne do motelu zavítá Sue, obchodnice s obrazy, která se Mikeovi zalíbí na první pohled. Snaží se ji také zaujmout, ale ona nejeví zájem. Nakonec přece jen dojde ke sblížení, ale pro Sue to nic neznamená. Zato Mike se do ní zamiluje a jede za ní přes půl země.

Nezapomeňte se dívat na Prima love v pátek ve 20.05!

Přestože je Jennifer hvězdou prvního formátu, spoustu věcí o ní my, normální pozemšťané, nevíme. A tady se můžete dozvědět víc!

1) Jennifer se dříve věnovala malování. Byla tak dobrá, že její obraz visel v newyorském Metropolitním muzeu umění, kam se dostane málokterý dospělý umělec. O to zajímavější je, že Jennifer v té době bylo pouhých jedenáct let.

2) Během své divadelní kariéry musela pracovat v telemarketingu, ale i jako číšnice nebo recepční.

<a href=Jennifer Aniston si poprvé v životě zahrála striptérku                                       Foto: archiv Warner bros

3) Jednou ji jedna fanynka rozpoznala v nezáviděníhodné situaci. Jennifer v té chvíli byla nahá v sauně.

4) Je vtipné, jak se i taková hvězda jako Jennifer touží potkat s další hvězdou. Její vyvolenou je Barbara Streisand.

5) Jennifer vyhrála Zlatou malinu. To je cena, jež se udílí během předávání Oscarů a znamená naprostý opak, kterým se ve své filmografii moc nechlubíte.

6) Bývalá manželka Brada Pitta má velmi pošramocené vztahy s vlastní mamkou. Ta se o ní do médií několikrát vyjádřila velice hrubě. Posledním hřebíčkem do rakve jejich vztahu bylo, když o ní matka napsala knihu Od matky a dcery k Přátelům.

7) Když jsme u fenomenálního sitcomu Přátelé, Jennifer v posledních sériích vydělala na každé epizodě rovný jeden milion dolarů.

8) Říkali jsme, že Jennifer vyrůstala v showbyznysu, a tak musíme zmínit i jejího dědu, herce. Ale i slavného kmotra. Nevíte? Její kmotr není nikdo jiný než legendární holohlavý detektiv Kojak.

Herečka Jennifer Aniston nenalíčená a nalíčená Foto: Instagram.com

Herečka Jennifer Aniston nenalíčená a nalíčená                                                      Foto: Instagram.com

9) Hollywoodská hvězda v roce 2000 vysoudila od časopisu Celebrity skin pět set padesát tisíc dolarů za

to, že zveřejnil snímek Jennifer "nahoře bez", když se opalovala.

10) Jennifer Aniston byla v roce 2002 herečkou, která měla nejvíce titulních stran ve všech časopisech. Vysvětlení je na místě. Její obličej dokáže statisticky prodat nejvíce výtisků.

Kdo by řekl, že toto tělo patří čtyřiačtyřicetileté ženě

Jennifer Aniston mluvila o striptýzu v Praze

Jennifer Aniston ve své ještě bujaré hřívě

Otřesná proměna Jennifer Aniston


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama