Kolik dílů má Velvet, Láska až za hrob nebo Příchuť lásky? Máme pro vás odpověď!

S premiérami nových telenovel a seriálů na Prima LOVE u diváků a divaček nastává logická otázka. Na kolik dílů se můžeme těšit? Máme pro vás zásadní odpovědi na tyto otázky.
Nazli se podaří najít místo kuchařky v domě neznámého boháče
Nazli se podaří najít místo kuchařky v domě neznámého boháče
FTV Prima

reklama

Během posledních měsíců vás Prima LOVE pravidelně zásobuje novými telenovelami a seriály, které na evropském trhu (dost často i na tom světovém) sklízejí obrovské úspěchy. Jedním z takových je španělský seriál Velvet, který byl opravdu nákladný a na každé jeho scéně je to vidět.

Proto není divu, že diváky zajímá, jak dlouho seriál na Prima LOVE poběží a kolik má epizod. Máme pro vás odpovědi k vašim nejoblíbenějším telenovelám a seriálům.

Velvet

Alberto a Ana spolu musí v domě Velvet úzce spolupracovat
Autor: archiv Prima Alberto a Ana spolu musí v domě Velvet úzce spolupracovat

Španělský seriál, který slaví mezinárodní úspěch, přináší publiku nádhernou podívanou v podobě sympatických herců a jejich elegantního stylu. Na konci padesátých let nabízí madridský obchodní dům Galerías Velvet elegantní, sofistikované a drahé oděvy. Alberto je pohledný dědic majestátního módního impéria, Ana chudá švadlena, která tu už celé roky pracuje. Oba jsou ochotni kvůli své lásce porušit dobová pravidla a postavit se nesouhlasu Albertovy rodiny. Osud však stojí proti nim…

SLEDUJTE VELVET ONLINE

Seriál Velvet má 91 dílů a uvidíte ho do 12. 1. 2019.

Příchuť lásky

Láska Nazli a Ferita
Láska Nazli a Ferita

Moderní turecká telenovela Příchuť lásky slaví u diváků a divaček obrovský úspěch. Ferit je bohatý, úspěšný businessman, který si až chorobně potrpí na pořádek. Nejen v pracovním, ale i v soukromém životě. Nazli je chudá studentka gastronomie a zručná kuchařka, jejíž život je jeden velký chaos. Jejich náhodné setkání oběma obrátí život vzhůru nohama. Možná z toho bude i láska..

PŘÍCHUŤ LÁSKY SLEDUJTE ONLINE

Turecká telenovela má 81. dílů a poslední díl Prima LOVE odvysílá 29.12 2018.

Láska až za hrob

Mexická telenovela Láska až za hrob
Mexická telenovela Láska až za hrob

Mexické telenovely vyvolávají u divaček Prima LOVE nadšení. Láska až za hrob mezi ně také patří. Bohatý a pohledný architekt Diego měl nehodu a přišel o zrak i paměť. Neví, co je zač. Postupně se zamiluje do půvabné mladé dívky Olvido, která ho zachránila a láskyplně o něj pečuje. Diegovi se díky tomu daří den za dnem lépe. Ale co se stane, až si vzpomene na svůj dřívější luxusní život i snoubenku?

LÁSKA AŽ ZA HROB UVIDÍTE ONLINE

Láska až za hrob má 137 dílů a mexickou telenovelu uvidíme do 2.2. 2019.

Dvě tváře lásky

Telenovela vypráví příběh o Paulině a Paole, dvojčatech, která byla po narození rozdělena. Paulina je hodná, milá a čestná dívka, která žije v chudých poměrech. Je zasnoubena s Osvaldem, mladíkem ze stejné společenské vrstvy. Na druhé straně Paola, bohatá, zlá, namyšlená žena s mnoha nápadníky. Ona je však vdaná za boháče jménem Carlos Daniel Bracho. Osudu se nedá uniknout a tak se tyto dvě sestry po letech náhodně setkávají.

Dvě tváře lásky uvidíte od 29.12 do 18.2. Telenovela má 102 dílů.

reklama

reklama