Záhadná minulost

Záhadná minulost

O pořadu

Jason Darcie se pokusí spáchat sebevraždu. Vezme si prášky a zapije je alkoholem. Najde ho manželka Lara a okamžitě zavolá záchranku. V nemocnici Jasona oživí. Tvrdí, že dělal nějaké ženě dřez a celou dobu tam brečelo dítě. V tu chvíli na něj padl hrozný smutek. Chtěl navždy odejít. Lara nechápe. Je to snad tím, že se chystají mít miminko? Jason její domněnku zavrhne. Řekne, že nic nechápe, protože jí nechybí kusy dětství, které by si chtěla pamatovat.

Lara pohovoří s doktorem Mickelsonem, k němuž Jason už několik měsíců chodí. Stěžuje si, že antidepresiva vůbec nezabrala. Doktor se domnívá, že má Jason nějaké trauma z dětství. Lara namítne, že se manžel o dětství nikdy nezmiňoval. Natož o nějakých problémech. Doktor doporučí intenzivní terapii na klinice. Je však finančně náročná, a proto pro Jasona nedostupná.

Lara si vybaví, jak připravovali svatbu. Jason nechtěl pozvat otce ani bratra. Prý by stejně nepřišli. Pak ji napadne, že by si peníze na léčbu mohla půjčit právě od švagra Gradyho. Chce se za ním vydat. Možná bude vědět, co Jasona trápí.

Grady pracuje v pizzerii. Šéfová mu navrhne, zda by nechtěl dělat asistenta vedoucího. Je nervózní, musí to probrat s bratrem. V autě si povídá sám se sebou a slyšíme i nějaký hlas, se kterým mluví...