Je to radost hrát drogově závislého génia, tvrdí Jake McDorman o Všemocném

Na Prima LOVE můžete každý pátek po 22. hodině sledovat super seriál Všemocný. Urostlý herec Jake McDorman představuje Briana, jenž dokáže po užití drogy NZT využít 100 % své mozkové kapacity. Jak se vlastně taková postava hraje?
Všemocný - promo

Seriál Všemocný vznikl na úspěšný filmový popud stejnojmenného filmu, kde si zahrál Bradley Cooper. Ten se nakonec stal významným producentem seriálového projektu, jenž pracuje s filmovým námětem Všemocného. A je pravdou, že námět je geniální. Z loosera, z kterého se stane ze dne na den úspěšný jedinec, může mít tolik různých příběhů, že nevyužít takové bohaté téma, by bylo skoro trestné.

Jednou ze zajímavostí celého seriálu je i to, že Brianovi, hlavní postavě seriálu, vysloveně vidíme do hlavy. Jako diváci slyšíme jeho myšlenky, což je odvážný počin, který se trochu obírá o možnost překvapení pro diváky. Jak se taková postava hraje Jakeovi McDormanovi?

Agenti FBI začnou Briana využívat k řešení složitých případů
Agenti FBI začnou Briana využívat k řešení složitých případů

"Ve filmu je spousta voice-overů, které slyšíte, a tak jsme to využili i v seriálu. A je to skvělé. Spoustu věcí, které jsou jinak vyřčeny jen "mezi řádky" tak divák slyší naplno. Pro mě je to jen a jen radost, vědět jako herec, co si jeho postava přesně myslí, jak co prožívá a co plánuje v následujících minutách. Je to zajímavý počin scenáristy, protože hlavní postava je v prvních dílech v podstatě úplně nahá – jen se svými myšlenkami," vysvětluje herec, jenž byl do hlavní role vybrán na doporučení Bradleyho Coppera.

CO NEVÍTE O SERIÁLU VŠEMOCNÝ? Přečtěte si to na Prima LOVE.

7 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O JENNIFER CARPENTER ZE SERIÁLU VŠEMOCNÝ

Sledujte Všemocného na Prima LOVE ve 22.05 tento pátek!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama