Jak přišel Bradley Cooper na představitele seriálového Všemocného? Byl to jeho kolega z filmu!

Seriál Všemocný, který můžete vidět v pátek těsně po desáté večer, má hlavního představitele, který pomocí drog dokáže svůj mozek využívat na sto procent. Jak se Jake McDorman k tak velké roli dostal? Snadno, přes hollywoodského herce Bradleyho Coopera.
Všemocný (6)
Všemocný (6)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte v seriálu Všemocný tento pátek?

I když Brian má původně v plánu předstírat nemoc a užít si den s pomocí jedné z pilulek NZT, které dostal jako bonus od senátora Morry, rázem naberou věci zcela jiný směr. Zájem o Briana totiž jeví CIA, která chce jeho mozek využít k jedné tajné operaci kdesi uprostřed lesů. A CIA se FBI neptá na svolení. A tak se stane, že se Brian zničehonic ocitne se tříčlenným zabijáckým komandem na misi, jejímž cílem je zabít Alekseye Basayeva, dlouho hledaného zločince.

Agenti FBI začnou Briana využívat k řešení složitých případů
Agenti FBI začnou Briana využívat k řešení složitých případů

Jenže v průběhu mise se ukáže, že na cíl je vypsaná odměna a že každý ze členů komanda má trochu jiné plány, jak s cílem naložit. Musí proto využít svůj důvtip a sílu NZT, aby zachránil jak Basayeva, tak sebe. Ještě že tu je Rebecca, která na něj v jednom kuse dohlíží.

Jak vše dopadne, to se dozvíte už v pátek po 22. hodině na Prima LOVE.

Jak byl obsazen herec do hlavní postavy?

Hollywood, a speciálně v herectví, je hlavně o náhodách a známostech. I to se potvrdilo v případě herce Jaka McDormana, jehož si do té doby televizní diváci příliš neužili. Jake měl totiž vždy štestí na epizodní role jako například v seriálu CSI: Miami, ale hlavní herecké příležitosti se mu do třiceti let v podstatě vyhýbaly.

Nedávno zazářil v oblíbeném seriálu Shameless jako ctitel jedné z hlavních postav Fiony. Hlavní role v televizním seriálu Všemocný na něj teprve čekala. A jak se k ní vlastně dostal?

Bradley Cooper, jenž seriál produkoval (a natočil v roce 2011 film v hlavní roli), si vzpomněl na sympatického kolegu z oscarového snímku Sniper, kde se s Jakem McDormacem potkal pracovně. Cooper ho tedy obsadil do hlavního seriálového charakteru v seriálu.

Někdy jsou pracovní příležitosti zkrátka o štěstí, o tom by mohl vyprávět i Jake McDormac.

Sledujte seriál Všemocný v pátek ve 22.05 na Prima LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama