Hlavní hvězdu Všemocného nepoznáte! Má dlouhé vlasy a cestuje po Irsku!

Dovedete si představit Jakea McDormana, herce, kterého vidáte každý pátek na Prima LOVE jako Všemocného, s dlouhými vlasy? Máme pro vás fotky, co dělá po natočení první série. Upozorňujeme, že ho nejspíš ani nepoznáte!
Všemocný (20)
Všemocný (20)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte ve 20. dílu seriálu Všemocný?

Rebecca vyslýchá Briana ohledně jeho vztahu se senátorem Morrou. Přitom sama zkusí, jaké to je být pod vlivem NZT. A tak se s pomocí Briana vydává do vyšetřování s cílem najít vraha svého otce. Jen Brian totiž ví, že za vším stojí Sands.

Důkazem má být kniha, kterou psali jeho dva kumpáni. Jenže jeden je neznámý a druhý ve vegetativním stavu. Ale to by nebyl Brian, aby nepřišel na to, jak tohoto muže rozmluvit. Výměnou za pomoc Rebecce má být zase její pomoc při nalezení Piper, do které je Brian zamilovaný. Ani jeden však netuší, že je na ně vypsaná odměna a že jim brzy půjde o život.

Sledujte Všemocného v pátek ve 22.05 na Prima LOVE.

Jak vypadá Jake McDorman teď?

Jakea McDormana znáte jako představitele hlavní postavy seriálu Všemocný. Jeho Brian si zahrává s NZT, pilulkami, které dokážou využít mozek na 100 %, z člověka se ihned stane génius a nejen to. Brian se rozhodl svoje schopnosti nabídnout dobru a pomáhá řešit kriminální případy.

Jak je na tom jeho představitel Jake McDorman teď? Momentálně byste ho ani nepoznali, po natočení první řady (a bohužel to vypadá, že druhá řada se už točit nebude), se rozhodl výrazně změnit image. Dvoumetrový Jake má teď delší vlasy a image sexy cestovatele. Ačkoliv je to rodilý Texasan, jenž vyrůstal v Dallasu, v genech se mu pere britská, irská a německá krev. Když se na něj podíváte, rozhodně vás to nepřekvapí. Momentálně byste mu s jeho novou image uvěřili i to, že vlastní pěknou hospodu v Dublinu, má spořádanou irskou ženušku a dvě malé irské děti. To se zatím sice nekoná, ale kdo ví.

McDorman si nechal narůst dlouhé vlasy a cestuje
McDorman si nechal narůst dlouhé vlasy a cestuje

McDorman se tak rozhodl poznat krásy světa, odkud pocházejí jeho předci. Celé léto cestoval po Velké Británii a Irsku, kde pro svůj Instagram zachytil přírodní krásy drsného kraje.

Kromě vlasů si nechal narůst i fousy
Kromě vlasů si nechal narůst i fousy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama