7 věcí, které nevíte o Jennifer Carpenter ze seriálu Všemocný

Víte minimálně jedno. Že Jennifer Carpenter hrála nesnesitelnou sestru sériového a seriálového vraha Dextera (Morgana). Teď ji můžete znovu vidět v roli policistky...Co o Jennifer nevíte?
Brian Finch
Brian Finch

Jennifer Carpenter je známá z role Debry v Dexterovi, kde hrála jednu z nejotravnějších sester pod sluncem. Její role se v průběhu času samozřejmě proměňovala, ale charisma Debry tak trochu Jennifer zůstalo.

Všemocná

Přitom je to dost škoda, protože herečka je podle svého okolí extrémně milou osobou. A momentálně ji diváci mohou vidět v roli policejní agentky FBI Rebeccy Harris. Jennifer tvrdí, že kdyby NZT skutečně existovalo (což je droga, která z vás udělá Všemocného), určitě by se ho ani nedotkla. Dokonce by se odstěhovala co nejdál, aby unikla lidem, kteří by drogu užívali a zneužívali k dosažení vlastních cílů.

VÍCE FAKTŮ O SERIÁLU VŠEMOCNÝ SE DOZVÍTE NA PRIMA LOVE TADY

Co o svéhlavé Jennifer Carpenter nevíte?

1) Pilot Všemocného natáčela v osmém měsíci těhotenství.

2) Nejpodivnější dárek od fanouška byl pár dost velkých nožů, které by použil skutečně jen seriálový Dexter

Dexter je zpět: co vás čeká v nové 7. řadě?
Dexter je zpět: co vás čeká v nové 7. řadě?

3) Vystudovala slavnou newyorskou dramatickou školu Julliard school. Studium popisuje jako 13 hodin denně pilování mluvy a hlasu.

4) A nakonec studium využila do sytosti, kromě toho, že hraje, tak její hlas můžete slyšet i ve video hře "The Evil Within".

5) Trénuje jako boxerka.

6) Je kamarádkou Johnnyho Lee Millera, kterého znáte z Sherlocka Holmese: Jak prosté. Spolu také uběhli maraton v roce 2010.

7) S další hvězdou Primy LOVE Angie Harmon (Jane Rizzoliová) ji spojuje zase to, že momentálně s přítelem vychovává batole v Jižní Karolíně.

Sledujte Všemocného v pátek na Prima LOVE ve 22.05!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama