5 věcí o seriálu Všemocný, o nichž jste neměli tušení. Která hollywoodská hvězda stojí za projektem?

Premiérový seriál Všemocný se zabývá hodně zajímavým tématem. Jak by vypadal svět, kdybyste používali mozek na 100 %? Neúspěšný muzikant, který objeví drogu za všechny peníze, to pozná na vlastní kůži. Druhý díl seriálu Všemocný uvidíte na Prima LOVE v pátek ve 22.15.
Brian Finch byl bez drogy neúspěšným umělcem
Brian Finch byl bez drogy neúspěšným umělcem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte ve druhé epizodě nového seriálu Všemocný tento pátek na LOVE?

Brian dostává vzrušující práci u FBI, která ovšem není až tak vzrušující, jak původně čekal. Místo dobrodružných tajných akcí ho kvůli sledování vlivů NZT na jeho mozek čeká převážně vysedávání v kanceláři. Jenže Brian to dlouho nevydrží a na vlastní pěst se pouští do případu, na kterém mezitím pracují Harrisová a Boyle.

V seriálu se dokonce objeví i Bradley Cooper
V seriálu se dokonce objeví i Bradley Cooper

Jak nalezl hollywoodský herec Bradley Cooper představitele Všemocného?

Máme pro vás pět zásadních informací o tom, jak vznikal americký seriál Všemocný. Ten má totiž za sebou daleko zajímavější historii i osoby stojící za celým projektem, než by se mohlo zdát.

1. Seriál Všemocný vznikl podle stejnojmenného filmu s Bradleym Cooperem v hlavní roli. Děj seriálu volně navazuje na události z filmu. 

Fešák Bradley Cooper
Fešák Bradley Cooper
Instagram.com

2. Tvůrci seriálu jsou Craig Sweeney (Sherlock Holmes: Jak prosté, Medium, 4400), Alex Kutzman (Transformers, Star Trek, Amazing Spider-Man), Marc Webb (Amazing Spider-Man, 500 dní se Summer) a oscarový herec Bradley Cooper (Terapie láskou, Pařba ve Vegas, Americký sniper), který si zahrál hlavní roli v původním filmu Všemocný.

3. Bradley Cooper se v seriálu znovu objevuje jako Edward Morra. Z původního ztroskotaného hlavního hrdiny filmu Všemocný to dotáhl na senátora, který je kandidátem na amerického prezidenta.

4. Bradley Cooper dříve spolupracoval s hercem Jakem McDormanem na filmu Americký sniper. Když se stal producentem seriálu Všemocný, doporučil McDormana do hlavní role.

5. Bradley Cooper si myslí, že seriál nemá žádné hranice a jeho děj se může ubírat kterýmkoliv směrem. 

Sledujte Všemocného na Prima LOVE v pátek ve 22.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama