Tělo jako nepřítel: 5 slavných žen, které trpěly bulimií a anorexií. Jednu to zabilo!

V neděli na LOVE uvidíte thriller o mladé tanečnici, která bitvu s jídlem prohrává. Není sama, která válčí se vztahem k jídlu, mezi takové se počítají i slavné ženy jako Amy Winehouse, princeza Diana, Selena Gomez či Lady Gaga.
Amy Winehouse prý trpěla bulimií
Amy Winehouse prý trpěla bulimií
isifa.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte na Primě LOVE již tuto sobotu?

Anorexie a bulimie se v dnešní době dotýká čím dál tím větší a mladší skupin dětí, než tomu bylo dříve. Staršák všech rodičů nezasahuje jen do životů dívek, ale i mladých mužů. Už v neděli se můžete podívat na jeden vysilující příběh o dívce, která anorexii propadla. Počáteční boj s jídlem se nakonec stane bojem o holé přežití. Jak se ukazuje, mladé lidské tělo nevydrží všechno.

Snímek Tělo jako nepřítel je o tanečnici. Hannah je mladá tanečnice, která se náhodou dostane na webovou stránku podporující anorexii. Nemoc ji vzápětí pohltí a cesta zpět se jí čím dál víc vzdaluje… Podívejte se na poutavý thriller Tělo jako nepřítel už tuto sobotu ve 20.15 na Prima LOVE

Tělo jako nepřítel - upoutávka
Tělo jako nepřítel - upoutávka

Celebritám se bulimie ani anorexie nevyhýbá

Celebrity se z dnešního pohledu mohou dělit na ty, které uvidíte v časopisech vyfotošopované takovým způsobem, že byste je v reálu možná ani nepoznali. Na obalech módních časopisů je to zcela jasný pravidlem, že se (nejen) herečkám ubírá pár kil z pasů a stehen, mažou vrásky kolem oči, bělí se už tak vybělené zuby a ženám afroamerického původu se narovnává afro. Ty druhé proti tomu bojují, seč jim síly stačí. Prezentace žen v médiích ale jasně ovlivňuje i mladé dívky, které se teprve učí mít rády sebe sama.

Ačkoliv takovým předobrazem dokonalých žen trpí hlavně mladé dívky, někdy nezdravé touze po dokonalém těle propadne i sama celebrita, která se ocitne ve světě, jenž je na první pohled dokonalý.

Máme pro vás pět slavných žen, které se svou nemocí souboj buď prohrály, nebo s ním budou bojovat do konce života.

1) Princezna Diana

Diana a Kate hlavní
Autor: profimedia.cz Diana a Kate hlavní

Princezna Diana britským médiím kdysi přiznala, že se i ona sama dostala do kolotoče, který se často propojuje. Stres z postavení, které sleduje celý svět, a nefungující manželství ji dostal do fáze, kdy buď nejedla vůbec (anorexie), nebo se přejídala a následně zvracela (bulimie). Po nástupu do funkce výrazně zhubla i její snacha Kate Middleton. Ta ale podezření na bulimii a anorexii odmítá.

2) Nicole Scherzinger, zpěvačka z Pussycat Dolls

Nicole Scherzinger

Krásná Nicole Scherzinger přiznala, že trpěla bulimií. Neuvěříte, jak dlouho si strkala prst do krku

3) Zpěvačka Amy Winehouse

Amy Winehouse prý trpěla bulimií

Pravda o smrti Amy Winehouse: Bulimie!

4) Selena Gomez

Selena Gomez toho ukázala víc, než chtěla,
Autor: profimedia.cz Selena Gomez toho ukázala víc, než chtěla,

Ani Selena Gomez neměla lehké dětství, kdy na ni svítily společně s malou Miley Cyrus reflektory. Momentálně nejsledovanější osoba na Instagramu přiznala, že trpěla bulimií.

5) Lady Gaga

Sako na nahém těle působí velmi sexy, to však neplatí v případě Lady Gaga. Vzít si tričko a hned by to vypadalo lépe.
Autor: instagram/@xoxojohnwayne Sako na nahém těle působí velmi sexy, to však neplatí v případě Lady Gaga. Vzít si tričko a hned by to vypadalo lépe.

Lady Gaga prozradila, že s bulimií a anorexií bojuje už od patnácti let. Takového onemocnění už se nikdy nezbavíte, vždy je s osobou, která si něco takového prožil, a během těžkých chvil se může objevit znovu. I na Lady Gaga můžete pravidelně sledovat horentní úbytky váhy střídající se s výrazným přibíráním.

Podívejte se na thriller Tělo jako nepřítel ve 20.15 na Prima LOVE již tuto neděli.

Drama USA, 2014, 86 min

Režie: Tara Miele

Scénář: Tara Miele

Kamera: Damian Horan

Hudba: Kim Carroll

Hrají:

Laura Wiggins, Izabella Miko, Callie Thorne, Emma Dumont, Brendan Meyer, Sharon Lawrence, Paula Newsome, Olivia Jordan, Colleen Craig, Emily Jordan, Marcus Giamatti, Rachael Kathryn Bell, Doug Haley

Reklama
Reklama