Když je vaše tělo nepřítel. 3 slavné zpěvačky, které trpěly bulimií. Jednu to zabilo.

Anorexie a bulimie. Strašák všech rodičů mladých dívek. Problémy s jídlem však netrpí nejen mladé dívky, ale i dospělé ženy. V sobotu uvidíte thriller o mladé tanečnici, která bitvu s jídlem prohrává. Ve snímku Tělo jako nepřítel tuto sobotu ve 20.15 na LOVE.
Amy Winehouse prý trpěla bulimií
Amy Winehouse prý trpěla bulimií
isifa.com

reklama

Co uvidíte na Primě LOVE již tuto sobotu? Čeká vás vysilující podívaná na mladou dívku, která se snaží vést svůj boj s jídlem. Nejdříve je ona sama proti němu, jenže ve vážném stavu už se obrací jídlo proti ní. Její tělo nepřijímá živiny.

Hannah je mladá tanečnice, která se náhodou dostane na webovou stránku podporující anorexii. Nemoc ji vzápětí pohltí a cesta zpět se jí čím dál víc vzdaluje…Podívejte se na poutavý thriller Tělo jako nepřítel už tuto sobotu ve 20.15 na Primě LOVE.

Celebritám se bulimie ani anorexie nevyhýbá

Celebrity se z dnešního pohledu mohou dělit na ty, které uvidíte v časopisech vyfotošopované takovým způsobem, že byste je v reálu možná nepoznali. Na obalech módních časopisů je to zcela jasný pravidlem, kdy se (nejen) herečkám ubírá pár kil z pasů a stehen, mažou vrásky kolem oči a projasňuje bělost zubů. Ty druhé proti tomu bojují, seč jim síly stačí.  

Ačkoliv takovým předobrazem dokonalých žen trpí hlavně mladé dívky, někdy nezdravé touze po dookonalém těle propadne i sama celebrita.

Máme pro vás tři, které se svou nemocí souboj buď prohrály, nebo s ním budou bojovat do konce života.

1) Nicole Scherzinger, zpěvačka z Pussycat Dolls

Nicole Scherzinger

Krásná Nicole Scherzinger přiznala, že trpěla bulimií. Neuvěříte, jak dlouho si strkala prst do krku

 

2) Zpěvačka Amy Winehouse

Amy Winehouse prý trpěla bulimií

Pravda o smrti Amy Winehouse: Bulimie!

 

3) Selena Gomez

Podívejte se na thriller Tělo jako nepřítel ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama