Talk show bez zábran

Talk show bez zábran

O pořadu

Talk show zaměřená na rozhovory s celebritami, aktuální události a rady rodičům nabízí originální pohled na dění okolo nás očima slavných matek.

 

Nová talk show představuje známé osobnosti, které rozebírají současná témata a události očima matek. Pořad moderují Julie Chenová, Sara Gilbertová, Sharon Osbourneová, Holly Robinson Peeteová, Leah Reminiová a Marissa Jaret Winokurová. Všechny mají jedno společné: Vychovávají děti v různém věku – od kojenců až po dospěláky. Vzájemně si vyměňují historky ze života a zapojují i publikum ve studiu a diváky doma. Nebojí se pustit do aktuálních problémů a událostí, které hýbou médii. Jednotlivé segmenty pořadu zahrnují rozhovory s hosty, většinou celebritami, domácí videa moderátorek a krátké vložené reportáže určené matkám a rodičům všeobecně. Jeden z těchto pravidelných segmentů je koncipován pro „matky v praxi“ a věnuje se tématům jako kojenec v letadle, jak mluvit s dětmi o sexu a podobně. Pořad vymyslela Sara Gilbertová a je i jeho výkonnou producentkou.

 

Hosté: Jennifer Lopezová, Jamie Lee Curtisová, Hillary Swanková, Joan Collinsová, olympijská běžkyně Marion Jonesová, Craig Ferguson, LL Cool J, Cybill Shepherdová, Jaime Presslyová, Venus, Williamsová, Sela Wardová, Annie Lennoxová Neil Patrick Harris a další.

 

 

Účinkují:

 

Julie Chenová

Moderátorka Julie Chenová uvádí od roku 2002 ranní talk show The Early Show na CBS a v létě ještě amerického Big Brothera. Žije v New Yorku a Los Angeles s manželem Lesliem Moonvesem, který je prezidentem CBS. Má s ním syna a tři nevlastní děti.

Sara Gilbertová

Sara Gilbertová se nejvíce proslavila rolí Darlene Connerové v seriálu Roseanne, za kterou získala dvě nominace na Emmy. Objevila se i v Pohotovosti, 24 hodinách, Willovi a Grace či Chirurzích. Naši diváci ji mohou znát z první a druhé sezony Teorie velkého třesku, kde si zahrála Leonardovu kolegyni a sexuální partnerku Leslie Wikleovou. Vystudovala s vyznamenáním univerzitu v Yale a jejím režijním debutem byl kritiky oceňovaný krátký film Persona Non Grata. Hodně se zaměřila na fotografování, své snímky vystavovala v New Yorku a v německém Guggenheimově muzeu v Berlíně. Žije v Los Angeles s producentkou a scenáristkou Allison Adlerovou a vychovávají dvě děti.

Holly Robinson Peeteová

Holly Robinson Peeteovou si pamatujeme jako Judy ze seriálu Jump Street 21. Rok studovala na Sorbonně a mluví plynule francouzsky. Tehdy zpívala v pařížských hudebních klubech. Slavné je její vystoupení s jazzovou legendou Lionelem Hamptonem. V roce 2006 vyhrála cenu Quill Literacy Award za svou první knihu Get Your Own Damn Beer, I’m Watching the Game: A Women’s Guide to Loving Pro Football (Dojdi si pro pivo sám, dívám se na zápas: Jak si žena může zamilovat profesionální fotbal). Na jaře roku 2010 vydala druhou knihu Můj bratr Charlie, kterou napsala se svou dvanáctiletou dcerou Ryan Elizabeth. Je šestnáct let vdaná za fotbalistu Rodneyho Peeta, s nímž má čtyři děti.

Sharon Osbourneová

Angličanka Sharon Rachel Osbourneová připoutala pozornost médií v roce 2002, kdy vymyslela a produkovala úspěšnou reality show o své rodině (Osbourneovi na MTV), za kterou získala i Emmy. Během třicetileté kariéry byla manažerkou různých umělců, hudebních skupin, moderovala talk show The Sharon Osbourne Show a zahrála si v Tak jde čas a Willovi a Grace. Napsala tři bestsellery, jedním je její autobiografie. Momentálně je v porotě soutěže Amerika má talent. S manželem, heavymetalovým zpěvákem Ozzym Osbournem, má tři děti.

Leah Reminiová

Americká herečka a modelka Leah Reminiová hrála v seriálech The King of Queens, Saved by the Bell, Na zdraví a Přátelé. Má sedmiletou dceru Sofii Bello a tři nevlastní syny. Leah vyvolává v talk show trochu kontroverzi, někteří diváci ji považují za příliš hlasitou a dotěrnou. Producenti si ale myslí, že dodává pořadu šťávu.

Marissa Jaret Winokurová

Marissa Jaret Winokurová v pořadu původně vystupovala jako matka na ulici, která se musí vyrovnávat s praktickými problémy při péči o dítě. V polovině série ale odešla, protože na její vstupy nezbýval prostor a pořad se více věnoval rozhovorům. S producenty se ale rozloučila přátelsky a teď se věnuje vlastní oděvní firmě. Je známá hlavně jako muzikálová zpěvačka. Za roli Tracy Tumbladové z Hairspray získala divadelní cenu Tony. S manželem Judahem Millerem má syna Zeva.


Zajímavosti

 

Moderátorky Reminiová a Peeteová se v zákulisí zjevně moc nemusí, několikrát se prý pěkně pohádaly. Svou roli v tom zřejmě sehrálo i to, že Reminiová se hlásí ke scientologům.

 

Sarah Gilbertová dostala nápad vytvořit tento pořad v momentě, kdy po narození dcery chodila do skupiny pro novopečené matky a zjistila, že probíraná témata by si zasloužila větší publikum.

 

V dalších sériích se jako hosté objeví třeba Ted Danson, Jane Fondová, Jane Seymourová, William Shatner, Maria Bello, Laurence Fishburne, Justin Bieber, Courteney Coxová, Nichelle Obamová a Priscilla Presleyová promluví o životě s Elvisem.

 

CBS prodloužila pořad i na sezonu 2011–2012.

 

 

Rychlé info:


Název pořadu: The Talk / Talk show bez zábran

 

Žánr: talk show

 

Série: 1.

 

Počet epizod: 23


Premiéra / repríza: premiéra


Distributor: CBS


Rok výroby: 2010-2011

 

Tvůrci: Sara Gilbertová