10 životních lekcí, které vás naučil Johnny Depp jako Střihoruký Edward

V neděli vás čeká na Prima love kouzelná temná pohádka od Tima Burtona. Bělostná pleť, vyděšený výraz a místo rukou špičaté nůžky. Střihorukého Edwarda uvidíte ve 20.15. A přes bizarně temný nádech příběhů v něm najdete několik ponaučení o životě!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Malé monstrum s podivně pichlavýma očima je výtvorem starého vynálezce, který však zemřel dříve, než jej stačil dokončit a nahradit důmyslnou sestavu ostrých břitů lidskýma rukama. Edward zůstal úplně sám v chátrajícím hradě. Dlouho trvalo, než jej zcela náhodou objevila podnikavá Peggy a vzala s sebou do města. Přestože Edward vypadá jako nějaké hrozivé monstrum, ve skutečnosti je hodný, milý a velmi plachý. Brzy si získá uznání a obdiv svým střihačským uměním a kvůli své naivitě se stane obětí i několika rozněžnělých paniček z předměstí. Jenže jak už to chodí, jsou i lidé závistiví a zlí, jimž chlapcova obliba nedá spát, obzvláště když si všimnou náklonnosti, kterou chová k hezké dívce Kim (okouzlující Winona Ryder).

V neděli na Prima love ve 20.15 uvidíte Johnnyho Deppa a Winonu Ryder v blonďaté paruce. Mimochodem, víte, že tenhle film je svedl na pár let partnersky dohromady?
Co vás Edward naučí o životě?

1) Lidé se bojí rozdílností. To však neznamená, že jste něco méně než oni.

 

2) Usmívejte se. Úsměv nic nestojí, krom toho tím naštvete velkou spoustu lidí!

 

3) Starejte se o sebe, ať si po třicítce můžete poděkovat.

 

4) Štěstí je přítomnost. Štestí je, když tančíte ve sněhu.

 

5) Obrattě svůj handicap ve výhodu.

 

6) Umět pravidla stolování se vám hodí vždycky.

 

7) Důvěra je základ vztahu.

 

8) Lásku si zaslouží každý.

 

9) Dělej to, co miluješ.

 

10) Neběhejte s nůžkami! :-)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama