Sokyně

Sokyně

O pořadu

Architektka Kelly je dosti překvapená, když ji její přítel Michael Warner, se kterým už delší dobu žije, jednoho dne požádá o ruku. Popravdě řečeno na svatbu nepomýšlela – soudí, že takhle je jim dobře. Nakonec ale kývne – pod podmínkou, že se bude jednat o zcela malou, netradiční svatbu, bez prstýnků, v obyčejných šatech, bez divokých večírků na rozloučenou se svobodou. Šťastný Michael vše odkývá. Zato matka má z Kellyina oznámení málem smrt. Na rozdíl od bývalého manžela a Kellyina otce, se kterým je rozvedená, totiž Michaela nemá ráda.

Ovšem ani přátelé nejsou zprávou nadšeni: Brian a Anne jim dokonce současně oznámí, že se budou rozvádět. Zejména Kellyina matka se rozhodně se skromnou svatbou nehodlá smířit, a plno hostů chtějí pozvat i Michaelovi rodiče. Babička přiveze vnučce nádherné svatební šaty se závojem – svoje vlastní, Kelly pak v obchodě spatří přepychový – i když pořádně drahý – zásnubní prsten, který Michael nakonec koupí, Kellyina matka autoritativně stanoví i datum svatby v kostele Sv. Vincenta a hudbu, která se bude hrát.

Pak se na večírku Michael náhodou setká se svou bývalou přítelkyní Lynn Hoppovou a Kelly žárlí. I to je jedno z „pravidel“, jakmile dojde k zasnoubení, začnou se houfně objevovat bývalí partneři a všem to ohromně sluší…