Toto je vtipné zákulisí očima seriálového Sherlocka Holmese!

Představitel amerického Sherlocka, Brit Johnny Lee Miller, na seriálovém place rozhodně nepokazí žádnou legraci. Celý štáb má však legrácky viditelně rád, důkaz místo slibů je před vámi ve fotogalerii. Tu vyfotil samotný představitel nejslavnějšího detektiva všech dob.
Sherlock Holmes: Jak prosté. Johnny a mrtvoly
Sherlock Holmes: Jak prosté. Johnny a mrtvoly
Instagram.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jaký problém bude řěšit Sherlock Holmes již tuto středu?

Desátý díl třetí série bude řádně zapeklitý, ale tak to má Sherlock společně s dr. Watsonovou rád.

Při prohledání domu, ve kterém zemřel starý manželský pár, objeví policie tělo pěstitele marihuany. Vrah napodobil styl zabíjení drogového kartelu, ale udělal jednu chybu. Na tu samozřejmě přijde Sherlock. Je však otázka, zda nbude schopný vrahovi vše dokázat.

Podívat se můžete už tuto středu ve 20.15 na Prima LOVE.

Sherlock a černý humor v zákulisí

Herec a představitel amerického Sherlocka (respektive anglického Sherlocka žijícího v Americe) oplývá černým a vysoce sarkastickým humorem jako každý správný rodilý Brit. A na jeho Instagramovém profilu je to dostatečně vidět. Johnny zde nejen zachycuje momentky ze svého soukromého života, ale také zákulisí z vašeho oblíbeného seriálu.

Johnny Lee Miller se nikdy nebere příliš vážně
Autor: Instagram.com Johnny Lee Miller se nikdy nebere příliš vážně

A jak to tak vypadá, jeho kolegové mají jeho vlastní srandičky a humor, kterému není nic (moc) svaté rádi. A tak uvidíte kameramana v dívčích šatičkách, pohozenou umělou mrtvolu a spoustu krve, které dominuje nevinně vzhlížející zvukař seriálu.

Jednou specialitou Johnnyho Lee Millera, kterého jste nedávno mohli vidět v kině v úspěšném pokračování Trainspottingu, je focení se se seriálovými mrtvolami.

Podívejte se do galerie na zákulisí amerického seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté

Sherlocka Holmese uvidíte ve středu ve 20.15 na Prima LOVE!

Reklama
Reklama