Lucy Liu z Sherlocka se rozhodla učit svého synka umění od plen

Kromě herectví je Lucy Liu blázen i do výtvarného umění! A patrně zastává názor, že na „potykání“ si s díly známých autorů není nikdy brzy. Vy můžete holywoodskou herečku sledovat v seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté na Primě LOVE každou středu ve 20.15.
Sherlock Holmes: Lucy Liu s malým synem

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Primě LOVE.

Rockwelle, co ty na to?

A tak vzala svého malého syna Rockwella a udělala si s ním parádní odpoledne v galerii. Navíc nutno podotknout, že fotka, kde oba návštěvníci vstřebávají zážitek z moderního umění, je sama o sobě moc pěkná.

Malému Rockwellovi je už přes rok, ale i tak bychom netipli, že si do budoucnosti bude z takové intelektuální návštěvy galerie něco pamatovat. Jedno je však jisté už teď, vzhledem ke koníčku jeho matky bude uměním obklopený celý život.

Sherlock Holmes: Lucy Liu učí syna
Sherlock Holmes: Lucy Liu učí syna
Instagram.com

 

Na scéně se Sherlockem

Lucy nicméně sdílela i příjemnou pracovní akci. S Jonnym Lee Millerem alias seriálovým Sherlockem se v rámci události spojené s Jak prosté usadila v záři reflektorů. A moc jim to (spolu) slušelo.

Kdo zabil archeologa?

Co čeká Joan a Sherlocka v dalším dílu populárního seriálu? Vyšetřování vraždy archeologa, který patrně někomu šlápl „na kuří oko“ a zaplatil nejvyšší cenu. Komu stál v cestě?

Uvidíte v dalším dílu seriálu Jak prosté ve středu od 20.15 na Primě LOVE!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama