6 roztomilých selfíček seriálového Sherlocka Holmese

Johnny Lee Miller, jeden z nejslavnějších filmových feťáků všech dob, otec, běžec maratonů, bojovník brazilského bojového umění a představitel amerického Sherlocka Holmese, je tvrdý chlapík. Naoko. Ve skutečnosti si libuje v roztomilých selfíčkách na svých sociálních sítích. Vyberte tu nejlepší.
Sherlock Holmes: Jak prosté III (14) - upoutávka

reklama

Středeční Sherlock Holmes bude mít na starosti zvířecí případ

Jak bude vypadat další případ Sherlocka Holmese a dr. Watsonové? Kriminální případ bude tentokrát dost nezvyklý. Ze zoologické zahrady v Bronxu byly odcizeny dvě březí zebry. Sherlocku Holmesovi se s pomocí detektiva Bella podaří zebry najít, ale jejich mláďata zmizela…Více uvidíte na Prima LOVE už ve středu ve 20.15 v Sherlock Holmes: Jak prosté.

Důležitý herecký rodokmen

Johnny Lee Miller, představitel seriálového Sherlocka Holmese, oplývá výrazným hereckým talentem. Není divu, jelikož je vnukem prominentního edwardiánského herce Edmunda Jamese Lee a synem známého britského charakterního herce Bernarda Lee (1908-1981). Jeho otec je pro většinu britského publika známý především rolí M v prvních bondovkách. Divoký Johnny Lee Miller nedokončil střední školu, aby se mohl věnovat herectví.

Johnny se svou kolegyní Lucy Liu na natáčení Sherlocka Holmese
Autor: Instagram.com Johnny se svou kolegyní Lucy Liu na natáčení Sherlocka Holmese

Ve světě se prosadil úlohou Chcípáka, jednoho ze čtveřice feťáckých hrdinů (Ewan McGregor, Ewen Bremner a Robert Carlyle) kultovní černé komedie podle románového bestselleru Irvina Welshe Trainspotting (r. D. Boyle), v únoru 2017 se po dvaceti letech v kinech objevilo pokračování s famózním hereckým vystoupení Johnnyho Lee Millera.

Johnnymu už je dávno přes čtyřicet let, ale v sociálních médiích se poměrně dobře vyzná. Naopak, prezentovat svou práci a koníčky mu jde bravurně, takže ho fanoušci mohou sledovat pravidelně a nikdy jim nic neuteče. Nedávno se Johnny pochlubil i fotkou z druhého místa turnaje bojového umění jiu-jitsu.

A momentálně v Americe natáčí šestou řadu Sherlocka Holmese: Jak prosté. Seriál můžete sledovat každý týden na Prima LOVE ve středu ve 20.15.

 

reklama

reklama