Sbohem, lásko

Sbohem, lásko

O pořadu

Dávní přátelé – Dave, Vic a Donny se sejdou na svatbě kamaráda Roba, který se žení už tradičně každý čtvrtý rok. Ostatní jsou „šťastně“ rozvedeni. Každý z nich to však bere po svém: Dave po rozvodu se Susan střídá milenky jako na běžícím pásu, Vic i přes rozchod s manželkou stále „bojuje“ a Donny dodnes nepochopil, proč se jeho manželství s Lucille vlastně rozpadlo.

Každý druhý pátek se však tito tři otcové sejdou na parkovišti u McDonalda, aby od svých exmanželek přebrali své potomky a hráli si na vzorné tatínky. Také jejich děti berou tento fakt odlišným způsobem. Jednoho dne se nešťastná Emma, dospívající dcera Donnyho, rozhodne užít si života, jak jen to jde. Vznikne z toho pochopitelně pěkný malér. Jindy zase Vic, který na dětech velice lpí a trpí, když je musí vracet matce, rozbije krumpáčem dřevěnou terasu domu, který sám stavěl.

Při jedné takové „otcovské“ jízdě autem, kdy pendlují mezi lunaparky a McDonaldy, poslouchají všichni z rádia přednášku psychologa dr. Townsenda o rozpadlých rodinách. Horkokrevný Vic už se neovládne a zamíří do studia, aby tomu nafoukanému intelektuálovi ručně vysvětlil, o čem takový život vlastně je. Na místě se ale rozhodne jinak – a v přímém přenose vypráví o smutku, o lásce k dětem, které mu moc chybějí… Po několika týdnech se všichni scházejí opět na úplně jiné svatbě…