Za co je nejvíce vděčný David Boreanaz seriálu Sběratelé kostí? To vás dojme!

Je to pár týdnů, co měl v Americe premiéru poslední díl seriálu Sběratelů kostí. Seriálový fenomén skončil, ačkoliv my můžeme sledovat 11. řadu na Prima LOVE. Co prozradila hlavní hvězda seriálu? David Boreanaz se trochu dojmul...
Sběratelé kostí - 200. díl ve stylu Hitchcocka
Sběratelé kostí - 200. díl ve stylu Hitchcocka
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte během úterního večera na Prima LOVE ve 20.15?

Čekají vás Sběratelé kostí. Mezi odpadky je nalezena mrtvola známého senátora. Kůstka a Booth hledají jeho nepřátele mezi jeho politickými oponenty, ale i mezi spolupracovníky ve vlastní straně...

Konec dobrý, všechno dobré

Konec seriálu Sběratelé kostí ohlásila televizní stanice minulý rok. Zatímco například Castle na zabití skončil v roce 2016, Kůstka s Boothem a jejich příběh skončil v Americe před několika týdny. Narozdíl od seriálu Castle na zabití, však v této televizní show panují skvělé vztahy i nadále.

Přečtěte si více o konci seriálu CASTLE NA ZABITÍ

Představitel Boothe, David Boreanaz, prozradil, že na Sběratelé kostí bude vždy vzpomínat s láskou. Když se ho americký deník zeptal na to, jaká pro něj práce na Sběratelech byla, měl jasnou odpověď:

"Pro mě to bylo hlavně o kolezích, celý štáb fungoval jako rodina. Také samozřejmě o tom, že jsem měl tu možnost spolupracovat s mou oblíbenou a nejkrásnější herečkou, říká David Boreanaz a odkazuje tak na představitelku Temperance Brannovou.

Jedna z posledních selfies z natáčení poslední řady
Jedna z posledních selfies z natáčení poslední řady
Instagram.com/ Twitter.com

"Opravdu jsme se navzájem otevřeli a věříme si jako kolegové, ale také jako přátelé, což je perfektní základ do tak náročné práce, jakou je právě natáčení seriálu. Ten začal jako malý seriál a vypracoval se do dnešní televizní show s miliony fanoušků. Jsem za to neskutečně vděčný," tvrdí herec.

David Boreanaz se už připravuje na další filmovou roli, takže konec seriálu Sběratelé kostí pro něj rozhodně nebude znamenat i konec herecké kariéry.

Sledujte Sběratelé kostí už dnes ve 20.15 na Prima LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama