Těhotenství a ztrapnění – Sběratelé pokračují nečekaně dobře!

Sběratelé kostí jsou už léta jedním z celosvětově nejoblíbenějších detektivních procedurálních seriálů a ani v premiérové sedmé řadě jim nedochází dech.
Těhotenství a ztrapnění – Sběratelé pokračují nečekaně dobře! - Obrázek 4
Těhotenství a ztrapnění – Sběratelé pokračují nečekaně dobře! - Obrázek 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Diváci Prima family budou moci od 9. 10. sledovat každé úterý od 22.55 nové spletité kriminální příběhy, v nichž se už tradičně morbidní zločiny mísí s převratnými vědeckými postupy, černým humorem a komplikovanými mezilidskými vztahy.

 

Na konci šesté řady šokovala doktorka Brennanová Bootha prohlášením, že s ním čeká dítě. Děj nové série začíná o pár měsíců později, kdy už je Kůstka v pokročilém stupni těhotenství. Protagonisté proto prvních šest epizod řeší, jak se připravit na narození a výchovu potomka. Pořád totiž vnímají svět úplně jinýma očima a teď musejí hledat kompromisy. I pouhá otázka bydlení je nad očekávání výbušná. Naučit se žít společně bude komplikovanější, než čekali. Navíc pořád vyšetřují nechutné zločiny a těhotenské hormony hodně zamávají racionálním přístupem, který Kůstka obvykle k místům činu a důkazům mívá. Nová řada nepřinese jen narození dítěte. Hrdinové se budou vyrovnávat se zbrusu novým záporákem, který je podle producenta Stephena Nathana úplně odlišný od předchozích. Vyzná se v používání moderních technologií a plně využívá možností 21. století. Spáchá řadu vražd, které mají za cíl potupit a ztrapnit Bootha, Brennanovou i celý tým Jeffersonova ústavu.  

 

Seriál Sběratelé kostí od producentů Harta Hansona, Barry Josephsona a Stephena Nathana je inspirován životem a knihami skutečné forenzní antropoložky Kathy Riechsové. Sedmá série má netypický počet epizod – pouhých 13. Byla zkrácená kvůli těhotenství a následné krátké mateřské dovolené hlavní představitelky Emily Deschanelové. I David Boreanaz se činil, ovšem pracovně. Režíroval sice už několik dílů v předchozích sériích, v sedmé sérii si ale troufl usednout do režisérského křesla i v dramatickém finále.

Reklama
Reklama