Sestra mě jako malou týrala, práská na slavnou Kůstku Zooey Deschanel

Sesterské roztržky byly, jsou a budou. Žádnou výjimkou tak není ani slavná představitelka Kůstky Emily Deschanel a její sestra, hlavní hrdinka sitcomu Nová holka. Vypadá to, že Emily nemá do své seriálové Kůstky zase tak daleko, jak by se mohlo zdát.
Emily vs. Zoe Deschanel
Emily vs. Zoe Deschanel

reklama

Co uvidíte v úterý na Prima LOVE?

Čeká vás další pokračování poslední série Sběratelů kostí. Co budou Booth s Kůstkou řešit tentokrát? Na nudu rozhodně nebudou mít čas.

Když je učitel studentů z bohatých rodin nalezen mrtvý, tým vyšetřuje všechny možné pachatele. Včetně jeho spolubydlícího se záznamem v rejstříku trestů a kolegu učitele, kterému přebíral klienty.

Sledujte na Prima LOVE další Sběratele kostí ve 20.15 každé úterý.

Invaze zlodějů těl a strašení Kůstkou

Obě slavné sestry jsou od sebe tři roky (Emily je starší) a obě si s tímto věkovým rozdílem užily svoje. Emily jako starší sestra nedala malé Zooey podle všeho nic zadarmo. Zooey Deschanel je slavnou představitelkou seriálu Nová holka a během rozhovoru u Jimmyho Kimmela se nechala slyšet, že ji větší Emily dokázala strašit tak, že se málem počůrala strachy. Emily na to šla velice intelektuálně a v tento moment už se nikdo nemůže divit tomu, že dostal roli lehce autistické Kůstky ve Sběratelech kostí. Budoucí hlavní postava ve Sběratelech kostí totiž malou sestru strašila příběhem slavného filmu Invaze zlodějů těl.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sběratelé kostí XII (5) - upoutávka

"Tvrdila mi, že ufoni zabili moji sestru a vytvořili tělo, které vypadá jako ona a mluví jako ona, ale rodiče to nepoznali. Když nebyli rodiče v místností, dělala na mě bláznivé obličeje. Vždycky mě rozbrečela a pak se začala smát," vysvětlovala pobaveně Zooey.

Slavné sestry už mají ve svých letech ale daleko lepší vztahy než v dětství, obě dvě natáčely svoje seriály v Los Angeles, a to dokonce poblíž, takže se se svými čerstvě narozenými miminky dokonce během pauz navštěvovaly.

JAK VYCHOVÁVAJÍ BĚHEM PRÁCE OBĚ SLAVNÉ SESTRY SVÉ DĚTI?

Sledujte Sběratele kostí na Prima LOVE každé úterý ve 20.15!

reklama

reklama