Sběratelé kostí VII (5) - Smrt lovce tornád

Vedoucí tábora Patawomeck paní Allenová ukazuje nové uchazečce o místo Jill, jak vypadají okolní pozemky. Ta přiznává, že tábory zrovna nemusí, ale potřebuje si vydělat na školné. Když zakopne a spadne do křoví, paní Allenová jí chce vytáhnout a obě si náhle všimnou lidské lebky.
Sběratelé kostí VII (5) - Obrázek 4
Sběratelé kostí VII (5) - Obrázek 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Angela v práci přinese Hodginsovi extra velké kafe. Oba čerství rodiče toho v posledních týdnech moc nenaspali, malý Michael totiž odmítá usnout kdekoliv jinde, než v jeslích. Do toho nečekaně přijede na návštěvu Angelin otec Billy F. Gibbons.

 

Brennanová na místě činu prohlíží  nalezené ostatky a Booth jí chce vnutit židli, aby nemusela klečet na čtyřech, což Kůstka odmítne. Obětí je muž po třicítce, který utrpěl mnohonásobné zlomeniny a z hrudníku mu trčí kůl z plotu. Tělem bylo zjevně smýkáno, a protože byl kemp několik měsíců zavřený, muž nejspíš nezemřel přímo na místě. Když se Booth snaží Brennanové i přes její odpor pomoci vstát, vede to jen k vzájemnému přetahování. V laboratoři určí unavený Hodgins čas smrti na dobu před pěti týdny a Fisher si vzpomene, že tenkrát řádila tornáda, která mohla tělo po smrti poničit.

 

Ve zraněních se navíc najdou zbytky oranžové barvy. Vyčerpaná Angela provede rekonstrukci obličeje a identifikuje tak oběť jako Scotta Braleyho, po kterém bylo na popud jeho bratra vyhlášeno pátrání. Byl to zkušený lovec bouřek a investoval statisíce dolarů do vybavení své dodávky, která mu pomáhala dostat se přímo do srdce tornáda.

 

Mohla být důvodem k vraždě loupež techniky, nebo za ní snad stojí konkurenční lovkyně bouřek? To musí tým zjistit a dokonce přitom ve sklepě přečkat jedno opravdové tornádo. Booth se chová vůči Brennanové čím dál víc ochranářsky a dokonce jí jednou zalže, jen aby ji chránil, což si musejí vyříkat. Angela s Hodginsem zase zkoušejí svého syna nenechat samotného s dědečkem, ten je ale naučí pár překvapivých věcí o správné výchově dětí.

 

Sledujte pátý díl sedmé řady seriálu Sběratelé kostí v úterý 6. listopadu od 22.55 hodin na Prima family!

Reklama
Reklama