Sběratelé kostí VII (4) - Muž v balíku

Pošťák Tom zaučuje nového kolegu Ronalda, jak to na poště chodí. Vezme ho do kanceláře, kde se skladují nedoručené dopisy a balíky a ukazuje mu, jak se krabice třídí.
Sběratelé kostí VII (4) - Obrázek 6
Sběratelé kostí VII (4) - Obrázek 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Roland jednu z nich otevře a ke svému znechucení zjistí, že je plná červené rosolovité hmoty, smíchané s kousky polystyrenu a lebky. Tom má chuť odejít do důchodu. Booth a Brennanová mezitím stále hledají vhodný splečný dům a prohledávají inzeráty realitních kanceláří. Přeruší je Bothův děda Hank se zprávou, že před několika dny zemřel Boothův otec na selhání jater. Bootha tohle oznámení nijak nešokuje a když mu dostane telefonát o novém případu, vyrazí do práce. Brennanová dědovi slíbí, že se o Bootha postará.

 

Na místě činu probere všech šest krabic, ve kterých jsou kusy mužského těla, rozseklého v oblasti krční páteře. Není lehké ostatky z kartonu oddělit bez poničení kostí, Hodgins ale naštěstí sežene na rozřezání krabic laser. Agentka Shawová Boothovi prozradí, že doručovací adresy na balících vůbec neexistují. Krabice ale někdo sbalil podle norem Americké společnosti pro testování a materiály a stopy míří do firmy v Marylandu, kde se v květnu ztratil jeden ze zaměstnanců. Kůstka a Booth tam vyrazí a začnou vyšetřovat.

 

Čtyři bývalí zaměstnanci nedávno vyhráli v loterii 60 miliónů dolarů, které si rozdělili mezi sebou a přestali pracovat. Mohly být motivem vraždy peníze, nebo komplikované osobní vztahy?  Sweets se musí probrat hromadou lží, které si podezřelí vymýšlejí a agentka Shawová se zase učí zásady týmové práce.  A Booth se nějak musí srovnat se ztrátou svého otce, který nikdy nebyl součástí jeho života.

 

 

Uvidíte v úterý 30. října ve 22.55 hod. na Prima family!


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama