Sběratelé kostí VII (11) - Rodinný spor

Muž hledá lanýže se svým milovaným prasátkem Penny. Nějaké se jim podaří najít, ale najednou se prase vyděsí, když uvidí mrtvolu, visící ze stromu.
Sběratelé kostí VII (11) - Obrázek 4
Sběratelé kostí VII (11) - Obrázek 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Její oči zazáří nejdřív červeně a pak zeleně. Booth a Brennanová po ránu snídají v jídelně s vysvětlují Sweetsovi, že potřebují pro malou Christine novou pečovatelku. Jesličkám v Jeffersonově ústavu se totiž nelíbilo, jak je Brennanová pořád sekýruje. Pokud si Brennanová mezi uchazečkami do konce dne nevybere, Booth rozhodne za ni a vůbec, měla by věřit jeho rodičovským schopnostem. Přeruší je telefonát, že mají v Západní Virginii nový případ. Obětí je běloch kolem osmdesátky a jeho oblečení je celé krvavé díky ranám, které utržil.

 

Hodgins je nadšený, že se na místě činu dají najít lanýže, a v lebce oběti najde červy, kteří způsobili podivné zbarvení očí. Samičky svítí zeleně, aby nalákaly samce a červeně, aby zahnaly nepřátele. Brennanová dokončí ohledání a najednou vášnivě políbí Bootha s vysvětlením, že je dobrý otec a že věří jeho rozhodnutím. Možná by si to ale mohla nechat až po práci. V laboratoři sundá Daisy oběti boty a zjistí, že je polydaktyl - má na nohou po šesti prstech. Cam se s Brennanovou neshodne na věku těla, odhaduje ho na čtyřicítku. Rozhodnou se udělat testy a zjistit, která má pravdu. Brennanová doma po návratu z práce najde nečekanou návštěvu, svého otce. Booth Maxe požádal, aby Christine pohlídal, než najdou vhodnou pečovatelku.

 

Kůstka je skeptická, protože otec ji jako malou opustil. Booth se po telefonu dozví jméno oběti – Tug Babcock a bylo mu 65 let. Brennanová se jen diví, jak se mohla splést. Tuga někdo střelil do levého boku a jeho rodina si myslí, že za to můžou Mobleyovi, kteří bydlí na druhé straně údolí a ztrpčují jim život už přes sto let. Navíc se mezi sebou věčně soudili. Angela s Hodginsem prohledávají místo činu detektorem kovu a kromě kulky ve stromě najdou v zemi množství mědi, což znamená mnoho peněz a možný motiv k vraždě. Po pozemcích se potloukalo i několik cizích lidí, kteří se vrtali v zemi, a najdou se kosti druhé oběti. Kdo by na Tugově smrti nejvíce vydělal?

 

Sledujte jedenáctý díl sedmé řady seriálu Sběratelé kostí v úterý 8. ledna 2013 od 22.55 hodin na Prima family!

Reklama
Reklama