Sběratelé kostí VI (7) - Kráska v čokoládě

Natěšený dav sleduje, jak majitel čokoládovny Jimmy Walpert odhalí největší čokoládu na světě. Když se ji ale jeho zaměstnanci snaží přeříznout napůl, pilka se o cosi zadrhne. Uvnitř se skrývá rozteklé lidské tělo.
Sběratelé kostí VI (7) - Kráska v čokoládě - Obrázek 7
Sběratelé kostí VI (7) - Kráska v čokoládě - Obrázek 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Doktorka Brennanová odhaduje, že se jedná o ženu před třicítkou a čokoláda zabránila úniku plynů při rozkladu, proto se měkké tkáně proměnily na kaši. Věří, že fraktury lebky znamenají, že se oběť bránila. Angele se podaří vytvořit rekonstrukci obličeje a Jimmy Walpert mrtvou identifikuje jako svou zaměstnankyni Harriet Solowayovou. Myslel si, že byla na sympoziu o kakau v Baltimoru.

 

Harriet ale zjevně nebyla tím, za koho se vydávala, ve svém životopisu lhala o svém vzdělání a zkušenostech. Booth navíc zjistí, že prý sváděla muže, aby získala práci.  Cam v těle objeví dvě vzduchové bubliny s posledním dechem oběti, které by mohly vést k rozlousknutí celého případu. Hodgins se mezitím rozhodne, že uspořádá večírek a konečně všem řekne o Angelině těhotenství. Nemůže se dočkat, jak se všichni známí budou tvářit. Angela se nabídne, že hosty pozve. Tajně řekne Cam, aby všem vyřídila, že kdo se nedokáže zatvářit dostatečně překvapeně, neměl by chodit.

 

Uvidíte v úterý 8.5. ve 22.25 hod. na Prima family!


Reklama
Reklama