Sběratelé kostí VI (5) - Kosti, které nebyly

Mladík jede na skateboardu a najednou spadne, narazil totiž na lidskou lebku v betonu. Arastoo najde na zubu zvláštnost - tetování hip-hopera, točícího se na hlavě.
Sběratelé kostí VI (5) - Obrázek 1
Sběratelé kostí VI (5) - Obrázek 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Oběťí byl talentovaný Robert Pearson, který dříve studoval balet v tanečním studiu Cynthie Rinaldiové a zlomil jí kotník, čímž jí zničil kariéru.

 

Robert skončil s baletem a stal se hip-hopovým tanečníkem. Vzácná plíseň, rozkládající kosti a zřejmě pocházející z vražedné zbraně, přivede vyšetřovatele do parku Kalorama, plného pouličních umělců. Musí vyzpovídat kouzelníky, zpěváky i živou bronzovou sochu, aby získali o oběti víc informací. Stopy vedou k podezřelé, která měla s obětí tajný vztah. Boothova přítelkyně Hannah se mezitím chystá napsat článek o zkorumpované policii v nebezpečné washingtonské čtvrti Anacostia.

 

Booth o ní má starost a svěří se Sweetsovi. Ten přijde s teorií, že se Hannah doma nudí a hledá vzrušení jinde, což Booth rezolutně popírá. Vždyť jsou spolu šťastní a dokonce se naučil sklápět záchodové prkénko. Jeho starost je ale opodstatněná, Hannah se při vyšetřování dostane do smrtelného nebezpečí.

 

Uvidíte v úterý 1.5. ve 22:25 na Prima family.

 

Reklama
Reklama