Sběratelé kostí VI (23) - Změna hry

V pusté uličce najde policista tělo mladé dívky a vedle ní velký kuchyňský nůž. Je mrtvá? Když do ní trochu strčí, dívka otevře oči, popadne nůž a začne bodat do vzduchu.
Sběratelé kostí VI (23) - Změna hry - Obrázek 2
Sběratelé kostí VI (23) - Změna hry - Obrázek 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Finále šesté série začíná v bowlingovém centru, kde si chlapeček zrovna neužívá svou oslavu narozenin. Chtěl by totiž být na řadě pořád a nečekat, až si koulí hodí ostatní. Rychle ale změní tón, když z konce dráhy vypadne kostra. Angela s Hodginsem snídají a Angela si do jídla přidává pálivou omáčku, aby zkusila uspíšit porod. Bojí se o zdraví očí svého chlapečka a chce, aby je doktor co nejdříve vyšetřil, ať mají jistotu ať tak, nebo tak.

 

Booth s Brennanovou s pustí do vyšetřování v bowlingovém centru. Je tam extrémní množství hmyzu a červů, protože posledních deset dní měli zavřeno. Kůstka zjistí, že oběť byla mrtvá dříve, než ji stroj roztrhal, a všimne si ran, které vznikly při obraně, jedná se tedy o vraždu. Laboratorní výsledky ukážou, že mrtvý byl hráč bowlingu Jeff Fowler z týmu Thunderballs, ve kterém byl také otec Brennanové Max Keenan.

 

Mohl by snad být vrahem? Booth si ho předvolá k výslechu, jenže Max je zrovna na vozíčku kvůli zranění, které si přivodil při sexu se svojí šestatřicetiletou přítelkyní. Jeffa nezavraždil, ale navrhne, že by se Booth a Brennanová mohli vydat na bowlingový turnaj v přestrojení. Vystupují jako snoubenci Buck a Wanda a snaží se rozluštit, kdo z hráčů je nejvíce podezřelý z vraždy. Angela mezitím začne rodit a Kůstka má pro Bootha jedno šokující překvapení.

 

 

Uvidíte v úterý 2. října ve 22.45 hod. na Prima family!


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama